Yasak Elma Dizisi İki Hafta Boyunca Yayınlanmayacak! Sette Panik Var

FOX TV ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan Yasak Elma dizisi iki hafta ara verdi. Birsen Altuntaş sette yaşanan korona paniği hakkında bilgiler de verdi. İşte ayrıntılar...

Yasak Elma Dizisi İki Hafta Boyunca Yayınlanmayacak! Sette Panik Var
Yayınlanma Tarihi : 05 Ocak 2022 00:10

FOX TV'nin sevilen uzun soluklu drama dizisi Yasak Elma, yılbaşı tatilinin ardından 10 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanması planlanan yeni bölümü iptal edildi. Ayrıntıları ise Birsen Altuntaş duyurdu.

FOX TV ekranlarında 5 sezondur Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan ve yayınlandığı günün reyting sıralamasında her zaman zirvede yer alan, başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen'in gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Yasak Elma dizi setinde koronavirüs paniği yaşanıyor.

Merak Beklenen Yasak Elma'nın Yeni Bölüm Yayın Tarihi Belli Oldu

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; FOX TV, tüm dizilerine 2 hafta ara verme kararı aldı. Bu kararın arkasında yatan neden ise artan koronavirüs vakaları olarak gösterildi. 2 Ocak tarihinde sete çıkması planlanan oyuncuların, 10 Ocak tarihine yeni bölümü yetiştirmesi beklenirken, Yasak Elma'nın yeni bölümü iptal edildi. İptal edilen yeni bölüm nedeniyle set günü de değişti. Çarşamba günü sete çıkacak dizi ekibi, yeni bölümü 17 Ocak Pazartesi akşamına yetiştirecek. Herhangi bir aksilik yaşanmaz ise FOX TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma'nın merakla beklenen yeni bölümü 17 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanacak.