Yasak Elma Dizinin Kaçıncı Bölümde Final Yapacağı Resmen Açıklandı

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinin finaliyle ilgili bilgiler geldi. Yasak Elma dizisinin kaçıncı bölümde final yapacağı resmen belli oldu.

Yasak Elma Dizinin Kaçıncı Bölümde Final Yapacağı Resmen Açıklandı
Yayınlanma Tarihi : 15 Kasım 2021 22:49

119 bölümdür yayınlanan Yasak Elma dizisi bu akşam 120.bölümüyle FOX TV ekranında yayınlandı.

Yasak Elma dizisinin reytingleri şimdilik iyi gidiyor. Ancak dizinin finaliyle ilgili bilgiler de gelmeye başladı.

Beş sezondur ekranda olan Yasak Elma dizisinin yeni sezonda olmayacağı öne sürülmüştü. Bu iddiaların ortaya atılmasına ise Şevval Sam'ın açıklamaları neden olmuştu.

Yasak Elma dizisinin kemik bir izleyici kitlesi var. Bu nedenle beş sezondur diziden ana karakterler ayrılıyor olsa bile yoluna tüm hızıyla devam ediyor. üstelik yeni sezonda diziye dahil olan çok sayıda oyuncu bile hikaye ve seyirci ile tam uyum sağlıyor. Şevval Sam ayrılacak olsa bile dizi yolculuğuna devam edecek görünüyor.

FOX TV ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan Yasak Elma dizisinin final bölümüyle ilgili bilgileri ise TV100 Ekibinden Gazeteci Birsen Altuntaş derledi.

Birsen Altuntaş , Yasak Elma dizisinin 6.sezon planları yaptığını duyurdu. Geçtiğimiz sezon final yapması beklenen Yasak Elma final yapmadı ve 5.sezonda da fırtınalar estirdi. Yasak Elma dizisinde Ender karakterine hayat veren Şevval Sam "Beş yıldır dizi devam ediyor, Yasak Elma"da yaşlanmak istemiyorum, bu sezon da dizi devam eder ama sonrasını bilmiyorum" açıklamasında bulunmuştu. Dizi bu sezon da devam eder ama sonrasını bilmiyorum diyerek Yasak Elma hayranlarını üzüntüye boğmuştu..

Fakat oyuncu kadrosuna Murat Aygen ile Biran Damla Yılmaz gibi ünlü isimleri katan Yasak Elma dizisi 6.sezon için düğmeye bastı. Dizinin senaryosuyla ilgilenen Fatih Aksoy ayrıca kendi rekorunu da kırmak istiyor.. Tıpkı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Dizisinin kırdığı rekor gibi üstelik.. ATV ekranlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi tam 6 sezon ekrana gelmiş ve 200.bölümü ekrana gelecekken final yapmıştı.

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinin de 200.bölümüyle 6.sezon sonunda final yapacağı belirtiliyor. Şimdilik 120.bölümü yayınlanan Yasak Elma dizisinin daha önünde 80 bölüm daha var.

İlgili Haberler