Yargı dizisine veda eden Pınar Deniz'in yeni dizisi belli oldu! İlk fragman da geldi..

Kanal D ekranlarında yayınlanan Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerindeki Yargı dizisi yakında final yapacak. Pınar Deniz şimdiden yeni anlaşmasını imza attı.

Yargı dizisine veda eden Pınar Deniz'in yeni dizisi belli oldu! İlk fragman da geldi..
Yayınlanma Tarihi : 11 Nisan 2023 22:26

Yargı seyircileri şu günlerde çok dertli. Yargı final yapacak. Bazı haber siteleri dizinin gelecek sezon devam edeceğini öne sürmüştü. Ancak bu iddiayı çürüten bir gelişme yaşandı.

PINAR DENİZ'DEN YENİ ANLAŞMA

Yargı dizisinde Ceylin karakterine can veren Pınar Deniz ise yeni dizi anlaşması yaptı. Pınar Deniz yeni dizisiyle ses getirecek.

Duvar'da aktarılan habere göre; Disney Plus orijinal yerli içeriklerine bir yenisini daha ekliyor. Başrolünde Pınar Deniz'in yer aldığı 'Aktris' dizisinden ilk tanıtım yayınlandı.

Dizi, 31 Mayıs’ta Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde Disney Plus'ta yayına girecek. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Soner Caner’in oturduğu dizinin senaryosunu Hakan Bonomo kaleme aldı.

Başrollerinde Pınar Deniz ve Uraz Kaygılaroğlu’nun yer aldığı gerilim-suç-mizah türündeki ‘Aktris’ dizisinin oyuncu kadrosunda Deniz ve Kaygılaroğlu’na Tolga Tekin, Ahmet Rıfat Şungar, Şebnem Hassanisoughi, İpek Çiçek ve Serhat Kılıç gibi isimler eşlik ediyor.

İLK FRAGMAN DA PAYLAŞILDI

Öte yandan Pınar Deniz'in başrolünde yer aldığı yeni diziden ilk fragmanda paylaşıldı. Ses getiren fragman kısa sürede büyük ilgi odağı oldu.

YARGI HAYRANLARI YIKILDI

Yargı'nın final yapacak olmasına Yargı'nın hayranları çok üzülmüştü. Kanal D bu kararından geri adım atarsa dizi haziran ayında sezon finali yapacak ancak Eylül ayında yeni bölümleriyle ekranda olacak.