Yargı Dizisindeki Akıl Almaz Çekim Hataları İsyan Ettirdi

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ikilisinin başrollerindeki Yargı dizisi yayınlanan son bölümüyle isyan ettirdi. Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni dizisindeki tepki çeken sahneler.

Yargı Dizisindeki Akıl Almaz Çekim Hataları İsyan Ettirdi
Yayınlanma Tarihi : 01 Kasım 2021 15:15

Yargı dizisi dün akşam Kanal D ekranlarında 7.bölümüyle yayındaydı. Dizinin büyük bir bölümünde seyirciler Çınar veya Zafer'e ne olduğunu merak ediyordu.

Engin'in katil olduğu sonunda ortaya çıktı. Ancak bunu bilmeyen Zafer kafayı Çınar'a taktığı için onu ilk olarak kaçırarak mezarlığa götürdü.

Mezarlıktan kaçan Çınar ardından bir dolmuşa bindi. Zafer o dolmuşa da binerek Çınar'ı kendi mahallelerinde bir inşaata kadar götürdü. Sonrasında ise Zafer ve Çınar arasında bir boğuşma olduğu tahmin ediliyor.

O boğuşmanın görüntüleri fragman olarak yayınlanmıştı. O fragmanda hava gündüz. Çınar eve akşam geliyor.

Babasına kapıda her şeyi anlatıyor.

Ancak seyirciyle alay eden Kanal D'nin skandalları bununla sınırlı değil. Fragmanda silah sesi duyan Metin Amir büyük bir şok yaşıyor. Yayınlanan 7.bölümde ise oğlunu karşısında gördüğü için şok yaşadığı ortaya çıkıyor.

Başka bir deyişle Kanal D'nin bu yaptığı seyirciyi kandırmak ve alay etmekten başka bir şey değil! Yayınlanan fragmanların bu denli saçmalık dolu olması ve seyircinin de ekran başında ne olacakları izlerken durumun farklı olduğunu görmüş olması hem dizi hem kanal için artı değil eksi puan toplanmasına neden oluyor.

Kanal D bir an önce bu zırvalıklara son vermezse Yargı dizisinin hayranlarından çok daha fazla eleştiri alacağa benziyor.