Yargı Dizisinde Tüm Dengeleri Değiştirecek Son Karar!

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Yargı'da beklenmedik gelişmeler yaşanacak. Dizide yeni bir ana karakter daha ön plana çıkacak. İşte detaylar...

Yargı Dizisinde Tüm Dengeleri Değiştirecek Son Karar!
Yayınlanma Tarihi : 27 Ekim 2021 18:50

Kanal D'nin yeni dizisi Yargı'da yeni gelişmeler var. Sema Ergenekon'un kaleme aldığı, başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı dizi sadece hikayesi ile değil iyi reyting sonuçlarıyla da gündeme düştü. Öte yandan diziye katılan yeni bir isim de tüm dikkatleri üzerine topladı.

Pazar akşamlarının en etkili dizisi olma yolunda ilerleyen Yargı, geçtiğimiz hafta AB ve ABC1 gruplarında birinciliğe otururken, TRT1'in en çok sevilen dizisi Teşlikat dizisini de geride bırakarak bir rekora imza attı.

Yeni sezonun en etkili dizileri arasına adını yazdıran Yargı'ya usta bir oyuncu da katıldı. Akasya Durağı dizisinde akıllara kazınan karakterinden çok farklı bir oyunculukla Yargı'nın kadrosuna giren Cezmi Baskın, 6. bölümün yıldızı oldu. Merdan Kaya karakteri ile diziye giriş yapan usta oyuncu, tüm dengeleri değiştirecek.

Her bölümü heyecan ve merakla izlediğimiz diziye Cezmi Baskın'ın gelişi ile büyük değişimlerin yaşanacağı sinyalleri cezaevindeki görüş sahnesi ile tüm seyirciye geçti. 6. bölümde az da olsa ekrana gelen Merdan Kaya karakterinin şimdiden merak uyandırdığını sosyal medyada yer alan yorumlara dayanarak söyleyebiliriz.

Peki Merdan Kaya Kim?

cezmibaskin-yargi-2-750x375-c4936.jpg

Usta oyuncu Cezmi Baskın'ın canlandırdığı Merdan Kaya, zamanın kabadayılarından ve mafya dünyası ile yakın ilişkileri olan bir isim. Öte yandan eskilerden olmasının sebebi ile ne olsa kim ne yapsa hepsini bilir ve duyar. Ürkütücü bakışlarının altında zehir gibi bir akıl var. Her alemin adamı olan Kaya'nın tek bir telefonu ve lafı ile çözemeyeceği iş yok.

Kanal D'nin yeni dizisi Yargı'nın kadrosu ciddi bir oyuncu ile genişledi. Güçlü bir karakterin giriş yapması ile biz izleyicileri neler belliyor, hep birlikte izleyip göreceğiz.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port