Yargı dizisinde ortaya çıkan son gerçek! Ceylin'in yüreklerini dağladı

Yargı dizisi Kanal D ekranlarında 5.bölümüyle yayındaydı. Yeni bölümde ortaya çıkan gerçekler dizinin hayranlarını şaşkına çevirdi. Ceylin'in feryatları ise adeta yürekleri dağladı.

Yargı dizisinde ortaya çıkan son gerçek! Ceylin'in yüreklerini dağladı
Yayınlanma Tarihi : 18 Ekim 2021 16:43

Yargı dizisi 5.bölümüyle yayınlandı ve seyircileri adeta ekrana kilitledi. İlk 4 bölümdür herkes katili Çınar sanıyordu. Oysa gerçekler ortaya çıkmıştı. Çınar'ın olmadığı herkes tarafından biliniyordu.

Ancak katilin kimliğinin Engin çıkması seyircileri şaşkına çevirdi.

Ceylin'in en yakınındaki isimlerden biri olan Engin herkesi şaşkına çevirdi. Ceylin öğrendikleri karşısında adeta kahroldu.

Engin'in cinayeti de nasıl işlediği belli oldu. Kül tablasıyla işlemişti.

5.Bölümüyle ekranda olan Yargı dizisindeki bu yaşananlar herkesi de şaşkına çevirdi. Seyirciler sosyal medya hesaplarından dikkat çeken yorumlarda bulundular.

O yorumlardan en dikkat çekeni ise şunlardı.

Yorumcunun biri Ilgaz daima Engin'in hareketlerinden rahatsız oluyordu. Hissetmiş gerçekten ifadelerine yer verirken bir diğer yorumcu ise Bizi hep Engin gibi en güvendiklerimiz sırtımızdan vurdu be Ceylin diyor.

Bir başka yorumcu ise Enginin ceylinden hoşlandığını düşünen bize inciye aşık olması şoku senarist tokatlıyor resmen diye sitem ediyor.

Dizinin en sıkı takipçilerinden biri ise Boşuna söylenmemiş Ilgaz savcımın sözü: Başkası için kesin yapmaz dediğimizde başlıyor işte sınav hepte sınıfta kalıyoruz ifadelerine yer veriyor.

6.BÖLÜM FRAGMANI DA GELDİ

Öte yandan Yargı dizisinin 6.bölümüne ait fragmanda geldi. Yayınlanan fragmanda Ceylin'in sinir krizi geçirdiği ve Ilgaz'ın sakinleştirmeye çalıştığı görünüyor.
Ceylin Engin diye bağırarak koşarken Ilgaz ise onu takip edip sakinleştirmeye çalışıyor. Fragmanın son sahnesinde ise Ceylin'in gözaltında olduğu görünüyor.

6.Bölümde yine oldukça hareketli sahneler yaşanacak görünüyor. 24 Ekim Pazar günü Saat 20.00'de Yargı dizisi 6.bölümüyle ekranda olacak.