Yargı Dizisinde İşler Sarpa Sararken Başrol Sessiz Sedasız Ayrıldı!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinden beklenmedik bir ayrılık haberi geldi. Dizinin başrol oyuncusu sessiz sedasız projeye veda etti.

Yargı Dizisinde İşler Sarpa Sararken Başrol Sessiz Sedasız Ayrıldı!
Yayınlanma Tarihi : 07 Mart 2022 20:44

Kanal D ekranının başarılı dizisi Yargı, dün akşam yayınlanan 23. bölümüyle de milyonları ekran başına kilitlemeyi başardı. Ancak bir oyuncunun vedası, hayranlarını üzdü.

Kanal D ekranında yayınlanan, Sema Ergenekon'un kaleme aldığı, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in paylaştığı Yargı dizisi bir oyuncusuna sessiz sedasız veda etti.

Nergis Öztürk'ün Sessiz Sedasız Vedası

Dizide 'Avukat Seda' karakterine hayat veren Nergis Öztürk, geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde Merdan'ın korkunç tavırlarına, Yekta ile aralarında olan sırrı öğrenince pabuç bırakmayarak ve kızının yanına İzmir'e döneceğiniz söyledi. Ancak Seda'nın gidişine dair hiç bir sahne yer almadı.

Engin'i öldürme şüphesiyle Yekta'yı polisler almaya geldi ve Laçin hemen telefonuna sarılarak kardeşi Seda'yı aradı ama açmadı. Birçok izleyici bu sahnede Seda'nın telefona cevap vermesine beklerken, kameralar Merdan'a döndü ve Seda'nın uçağa sağ salim bindiği haberini adeta izleyicilere duyuran bir konuşmaya imza attı.

Nergis Öztürk'te Duygulandıran Paylaşım

nergisozturk6516.jpg

Birçok izleyici Nergis Öztürk'ün vedasını şaşkınlıkla karşıladı. Ayrıca oyuncu Nergis Öztürk, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın altına; 'SEDA. Kamera arkası ve önünde çalışan bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim. Sizinle çalışmak büyük keyifti' notunu düştü.

Kaynak: televizyongazetesi.com