Yargı dizisinde gözlerden kaçan ayrıntı! Katil ortaya çıktı ancak şimdi işler karışıyor

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerinde yer aldığı Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde işler iyice karışıyor. Katilin kimliği belli oldu. Ancak şimdi neler yaşanacak çok merak ediliyor.

Yargı dizisinde gözlerden kaçan ayrıntı! Katil ortaya çıktı ancak şimdi işler karışıyor
Yayınlanma Tarihi : 18 Ekim 2021 19:01

Kanal D bu sezon kuşkusuz oldukça iddialı Yargı dizisiyle dikkatleri üzerine çekti. Yıllardır kanal Sadakatsiz dizisi haricinde böyle bir iddialı dizi sunamamıştı. Kuşkusuz Camdaki kız dizisi de reyting konusunda birinciliği kimselere kaptırmıyor ancak Yargı dizisi oldukça farklı bir konuyu işliyor.

Dizideki kadın cinayetin aydınlatılması ve katillerin bir çoğunun yakınlarımızdan çıkıyor olması dikkatleri çeken başka bir unsur.

Sezona daha yeni başlayan Yargı dizisi fırtına gibi yükselen diziler arasında yer alıyor. Yayınlandığı ilk bölümden itibaren seyirci Yargı'yı çok sevdi. İlk bölümden itibaren katilin kim çıkacağı büyük merak konusuydu. Nihayet yayınlanan son bölümde katilin kimliği belli oldu.

Şimdi herkes neler yaşanacak çok merak ediyor.

Başrollerinde Pınar Deniz ve yakışıklı oyunculardan Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı Yargı dizisi Sema Ergenekon'un kaleminden çıkan bir dizi. Dizinin senaryosunu hazırlamak bile yıllar sürdü.

Adliyelerde ve avukatlık bürolarında yıllarca araştırma yapan Sema Ergenekon anlaşılan reytinglere bakıldığında bu emeğinin karşılığını almış görünüyor.

Yargı dizisinde ilk bölümden itibaren katilin kimliği tartışma konusuydu. Hatta bu konuda tahminler bile yürütülüyordu.

Televizyon gazetesinin özel derlemesine göre Geçtiğimiz günlerde dizinin resmi hesabından yapılan açıklamada katilin kimliğinin duyurulacağı belirtilmişti. İzleyiciler de bu son bölüme odaklanmışlardı.

Ay yapım imzalı Yargı dizisinde sonunda katil ortaya çıktı. Ceylin ve Ilgaz'ın kurduğu plan işe yaradı. Katilin Engin olduğu ortaya çıktı.

Ilgaz katil olarak Engin'i düşünürken Ceylin ise Yekta'dan şüphelenmekteydi. Haklı çıkan isim Ilgaz oldu..

Çınar'ın aklandığı Yargı dizisinde Ceylin'in yanı başındaki Engin'in katil olduğu ortaya çıktı. Diğer bölümlerde herkes Engin'i Ceylin'e aşık sanıyordu. Ancak Engin'in saplantılı bir şekilde İnci'ye aşık olduğu ortaya çıktı. Yayınlanan son bölümde Engin'in evine giden İnci hocası ile yaşadıklarını anlatıyor. Engin bunun karşısında çılgına dönüyor ve kül tablası kullanarak İnci'yi öldürüyor.

Böylelikle Yargı dizisindeki büyük sır ortaya çıkmış ve seyirci rahatlamış oldu. Ancak şimdi herkesin merak ettiği gözlerden kaçan bir ayrıntı var. Bugüne kadarki yayınlanan bölümlerde katilin kimliği diziyi izlenir hale getiren unsurlardan biriydi. Şimdi katilin ortaya çıkmış olması reytingleri azaltacak mı henüz bilinmiyor.

Bu durumda dizinin senaryo ekibine büyük işler düşüyor. Eğer dikkatli davranmazlarsa dizide gözler görülür şekilde reyting düşüşü yaşanabilir. Bugüne kadar büyük bir gizemle seyirciyi diziye kilitlemeye başaran ekip bakalım yeni bölümlerde nasıl sahnelerle izleyici karşısında olacak.. Yargı dizisi her pazar akşam 20.00 da Kanal D ekranlarında yayınlanıyor...