Yargı Dizisinde Büyük Yüzleşme! 4.bölümle ilgili detaylar şaşkına çevirdi

Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerinde yer aldığı Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde ortalık karışıyor. Ve Büyük rezalet sonunda patlak veriyor.

Yargı Dizisinde Büyük Yüzleşme! 4.bölümle ilgili detaylar şaşkına çevirdi
Yayınlanma Tarihi : 06 Ekim 2021 00:28

Pazar akşamları yayınlanan Yargı dizisi henüz 3 bölümdür ekranda olmasına rağmen büyük fırtınalar estirdi. En çok izlenen diziler arasında yer almayı başaran Yargı'nın 4.bölümünde de olaylar çok kötü karışıyor.

Çınar ve Ilgaz arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Olaylar iyiden iyiye karışıyor. Ayrıca Çınar ve Ilgaz'ın arasındaki eskiye dayanan sorunlar da ortaya çıkmaya başlıyor

Ceylin artık Ilgaz'ın dürüstlük taslamasına isyan ederek kardeşini yakma diyerek çıkışıyor. Ceylin sadece Ilgaz'a değil Çınar'ın babası Metin Baş komisere de isyan ediyor.

Ilgaz, Çınar'a meydan okuyup aynı evde büyük biz seninle aynı odada büyüdük diye isyan ediyor. Aramızda uçurum var diye isyan ediyor. Çınar ise olamıyorum senin gibi diyerek tüm rolleri çaldın sen diyerek bağırıyor.

Ceylin bir kerede polis değil baba olun diyerek isyan ediyor!

ENİŞTENİN REZİLLİĞİ DE ORTAYA ÇIKIYOR

Öte yandan Enişte de sorguya alınıyor. Savcı neden öldürdün baldızını diyerek onu da sorguya çekiyor. Zaten enişte de de bir rezillikler dönüyordu.. Diğer yayınlanan bölümlerde mesajları silmeye kalkışması görülmüştü.

BABA GERÇEKLERİ ÖĞRENİYOR

Metin ve Ilgaz'ın karşısına dikilen Ceylin'in babası Zafer söyleyin bakalım avukatınız kim diye soruyor. Metin ve Ilgaz sessiz kalırken Zafer bunun üzerine üzüntülü bir sesle Ceylin mi diye haykırıyor.

Kanal D'nin Sevilen dizisi Yargı Pazar akşamı 4.bölümle ekranda olacak..

İlgili Haberler