Yargı dizisinde beklenen oldu. Ilgaz ve Ceylin'den şaşırtıcı haberler var

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi yoluna tüm hızıyla devam ederken Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun canlandırdığı Ceylin ile Ilgaz karakteri arasında beklenen sonunda oluyor.

Yargı dizisinde beklenen oldu. Ilgaz ve Ceylin'den şaşırtıcı haberler var
Yayınlanma Tarihi : 11 Kasım 2021 15:31

8 Bölümdür ekranda olan Yargı dizisinde beklenmedik gelişmeler yaşanacak. Yeni bölümdeki en şaşırtıcı detay ise Metin Amir'in başına gelecekler olacak.

Zafer'i yok ettiğini sanan Metin Amir büyük bir şok yaşayacak.

Yaşadığı bu şokun arkasında ise babası Merdan'ın korkunç planı olduğu öne sürülüyor. Merdan kirli işlere bulaşmış ve yeraltı dünyasıyla içli dışlı olan bir adam. Bu yüzden ne Ilgaz ne de Metin amir onları yanlarına yaklaştırmıyor.

ENGİN SERBEST KALIYOR

Öte yandan katil olduğu kesinleşen Engin suçu babası Yekta'ya atınca serbest bırakıldı. Bu durum karşısında çılgına dönen Savcı Pars adeta Engin'e fena patlıyor ve onu hırpalıyor.

ÇINAR'IN MASUMİYETİ

Çınar'ın masum olduğu artık anlaşılınca Ceylin'in annesi giderek Çınar'ın saçını ve yüzünü okşuyor sen masummuşsun diyor. Oysa Çınar kocası Zafer'in katili..

ILGAZ VE CEYLİN'DEN BÜYÜK YAKINLAŞMA

9.Bölüme ait yayınlanan yeni fragmanda Ilgaz ve Ceylin'in artık yakınlaşmaya başladıkları görülüyor. Öyle ki Ilgaz, Ceylin'e çay yapıp getiriyor. Bu jest karşısında Ceylin ise yapmayın sayın savcım böyle giderse aşık olacağım size diyor.

Ardından eve geçen ikili ise ilginç bir sahneyle seyirci karşısına çıkacak. Ilgaz'ın duştan çıktığını gören Ceylin vücudundaki bazı izleri fark ediyor. Ilgaz ise onların doğu görevinde gerçekleştiğini söylüyor. Ceylin böyle şeyi neden anlatmadın insan biraz havasını atardı diyerek Ilgaz'a iyiden iyiye yakınlaşıyor. Yayınlanan fragmanı gören çok sayıda seyirci sonunda birbirlerine kavuşuyorlar yorumunu yaparak bu sahnelere desteklerini sundular..

Yargı dizisi yeni bölümüyle 14 Kasım 2021 pazar günü akşam 20.00'de Kanal D ekranlarında yayında olacak.