Yargı dizisi tutunca Kanal D'den yeni bir dizi daha geldi..

KANAL D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi reytingleri alt üst edince en az onun kadar etkili bir dizi daha ekrana gelecek.

Yargı dizisi tutunca Kanal D'den yeni bir dizi daha geldi..
Yayınlanma Tarihi : 16 Kasım 2021 18:05

Kanal D bu sezon reytinge doymuyor. Yargı dizisi ve Sadakatsiz dizileriyle büyük bir reyting elde eden Kanal D şimdi de yeni dizisi için kolları sıvadı.

Pek yakında Kanal D ekranlarında en az Yargı dizisi kadar etkileyici bir dizi yayınlanacak. Yeni diziyle ilgili bilgileri derleyen Televizyon gazetesi dizinin adının Üç Kız Kardeş olduğunu duyurdu.

Hali hazırda Kanal D ekranlarında yayınlanan ''Camdaki Kız, Sadakatsiz ve Yargı'' dizileri kanala en çok reyting getiren diziler arasında yer alıyor.

İclal Aydın'ın romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisinin de en az bu üç dizi kadar kanala reyting depolaması bekleniyor.

Pazar Akşamları Yargı dizisiyle zirveye oturan Kanal D, Perşembe akşamları ise Camdaki Kız dizisiyle fırtınalar estiriyor.

Kanal D'nin Üç Kız kardeş dizisini ise hangi gün ekrana getireceği henüz belirlenmedi. Üç Kız Kardeş dizisinin hikayesi Ayvalık'ta geçecek ve üç kız kardeşin hayat hikayesine yer verilecek.

iclalaydin-uckizkardes.jpg

İclal Aydın'ın da dizide rol alacağı ve üç kız kardeşin annesini canlandıracağı öne sürülüyor.

DİZİ YAYIN TARİHİ

Öte yandan Üç Kız kardeş dizisinin yayın tarihiyle ilgili bilgiler de gelmeye başladı. Buna göre 2022 yılının ilk aylarında dizinin ekrana gelmesi bekleniyor. Bu kapsamda Aralık ayında da proje için start verilecek.

Ekibin sete çıkması ve ilk bir kaç bölümün hazırlanmasının ardından 2022 yılına Kanal D iddialı bir giriş yapmış olacak..