Yargı Dizisi Artık İyice Sıkmaya Başladı! Engin'in Geri Dönüşü İsyan Ettirdi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinin son bölümü seyircileri artık çileden çıkardı. Bakın seyirci neye isyan etti!

Yargı Dizisi Artık İyice Sıkmaya Başladı! Engin'in Geri Dönüşü İsyan Ettirdi
Yayınlanma Tarihi : 28 Şubat 2022 19:21

Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in paylaştığı, Ay Yapım imzalı Kanal D'nin sevilen Yargı dizisi son haftalarda seyirciyi bıktırdı. Yargı takipçileri, isyanlarını sosyal medyadan duyurdu.

Dün akşam 22. bölümü ile Kanal D ekranında yayınlanan Yargı dizisinin final sahnesi seyirciye isyan bayraklarını astırdı. Mutlu son görmek isteyen izleyici, dizinin final sahnesinde Engin'i görünce çıldırdı.

Yargı, Seyirciyi Çileden Çıkarttı

Yargı'nın dün akşam yayınlanan son bölümünde; Ceylin, davadan tutuklu yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Ancak bu sürece gelene dek, Yekta'nın ayarladığı psikoloğun saldırı iftirası ve davanın şeklini değiştirecek boş kovan analizi esnasında giden elektrik, seyircinin bir bir sabrını sınadı. Final sahnesinde ölmüş olan Engin'i gören izleyici ise 'Bu kadar da olmaz artık!' dedi.

Davanın Ceylin aleyhine dönmesinin üzerine, adliye muhabirinin Ceylin'in ofisine bıraktığı zarf ertesi gün ulaştı. Zarf içinde yer alan taşıyıcı belleği bilgisayarına takan Ceylin, Engin ile karşılaştı. Engin'in; 'Tebrik ederim, kurtuldun. Öldüm, öldüm, tam da istediğin gibi. Ama biliyorsun ki ölsem de, sürprizlerim devam ediyor' sözleri gelecek bölümlerde Ceylin'i başına geleceklerin sinyali gibiydi. Haliyle seyirci de bir türlü gelmeyen mutlu sona isyan etti.

Bakalım gelecek hafta yayınlanacak 23. yeni bölümde izleyici neler bekliyor olacak.

Kaynak: Televizyon Gazetesi - Objektif Port