Yakışıklığıyla dikkat çeken Ekin Koç yeni dizisiyle ekranda boy gösterecek

Uyanış Büyük Selçuklu dizisiyle adından söz ettiren Ekin KOÇ yeni bir TV dizisi için çalışmalara başlıyor. Yakışıklı oyuncuyla ilgili son bilgiler geldi..

Yakışıklığıyla dikkat çeken  Ekin Koç yeni dizisiyle ekranda boy gösterecek
Yayınlanma Tarihi : 16 Ağustos 2021 18:34

Uyanış Büyük Selçuklu dizisindeki başarısıyla adından söz ettiren Ekin Koç yeni dizisiyle ekranda olacak. Anlaşma tamamlanırsa Ekin Koç bomba gibi bir diziyle ekranda boy gösterecek.

Bilindiği gibi Elbet Bir Gün adında yeni bir dizi yayınlanacak. Başrollerinde Şebnem Bozoklu ile Sinem Ünsal'ın rol aldığı dizinin Eylül ayında FOX TV ekranında olması bekleniyor..

EKİN KOÇ'UN ADI GEÇİYORDU

Uzun bir süre dizide Ekin Koç'un adı geçmişti ancak bu dizide rol almayacağı çıktı. Ekin Koç hayranları bu habere çok üzülmüştü. TV100 Ekibinden olan Gazeteci Birsen Altuntaş bombasını patlattı ve yayınladığı haberle Ekin Koç'un yeni dizisini açıkladı. Çukur'dan sonra Show TV ekranında yayınlanacak Üç Kuruş dizisinde Ekin Koç yer alacak...

Öte yandan edinilen bilgiye göre diziyi Sinan Öztürk yönetecek. Senaryoyu ise Murat Uyurkulak ve Damla Serim yazıyor. Dizinin konusu da belli oldu Bir seri katil, polis ve mafya üçgeninde geçen olayları anlatan dizide Uraz Kaygaroğlu’nun Kartal rolüne hayat vereceği ve ailesi ve oturduğu mahalleyle dizide geniş bir rolü olduğu açıklanmıştı.

Öte yandan gelen son haberlere göre Üç Kuruş dizisinde bir de polis Efe karakteri yer alıyor. Bu karakteri canlandıracak oyuncu için arayışlar devam ederken bu karakteri canlandırmak için yakışıklı oyuncu Ekin Koç’a gittiği, genç oyuncunun da gelen teklife sıcak baktığı belirtildi. Gelen haber Ekin Koç'un hayranlarını çok sevindirdi. Anlaşma tamamlanırsa yeni sezonda Ekin Koç tekrar ekranda boy gösterecek..

EKİN KOÇ KİMDİR?

29 Yaşında olan yakışıklı oyuncu Ekin Koç 21 Haziran 1992 senedinde dünyaya gelmiştir. Doğum yeri Antalya'nın Alanya ilçesi olan Ekin Koç FOX TV ekranında yayınlanan Sana Bir Sır Vereceğim adlı diziyle ekranda adını duyurmuş ve bu diziyle geniş kitleler tarafından tanınarak ünlenmiştir. Son olarak TRT1 Ekranında yayınlanan Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde rol almıştır..

İlgili Haberler