Yakında yayınlanması beklenen Terzi dizisi kadrosunu genişletiyor

Çağatay Ulusoy'un başrollerindeki Terzi dizisine bir oyuncu daha katıldı

Yakında yayınlanması beklenen Terzi dizisi kadrosunu genişletiyor
Yayınlanma Tarihi : 04 Temmuz 2022 17:53

Yılan hikayesine dönen Çağatay Ulusoy'un yeni dizisinde flaş gelişmeler. tv8 ekranlarında Süslü Korkuluk ismiyle yayınlanacak olan dizi ani bir kararla yayınlanmama kararı almıştı.

Ardından netflix ile bir anlaşma yapılmış dizinin adı da Terzi olarak değişmişti.

Gazeteci Birsen Altuntaş tarafından yayınlanan haberde Süslü Korkuluk dizisiyle ilgili son detaylara yer verildi.

Birsen Altuntaş'ın haberi şöyleydi

OGM Pictures’ın Netflix için hazırladığı “Terzi” dizisinin birinci sezon çekimleri tamamlandı. Cem Karcı’nın yönetmen koltuğuna oturduğu dizinin ikinci sezon çekimleri de başladı. Çağatay Ulusoy’un Peyami adlı bir moda tasarımcısına hayat verdiği diziyi Rana Mamatlıoğlu ile Bekir Baran Sıtkı yazıyor.

Flashback sahneleri Kırklareli’de çekilen projenin final bölümüne sürpriz bir karakterle Evrim Alasya dahil olmuştu. Şifanur Gül, Olgun Şimşek, Salih Bademci, Ece Sükan ve Engin Şenkan’ın rol aldığı dizinin İkinci sezondaki sürpriz oyuncusu da Berrak Tüzünataç oldu.

Kanal D’nin Focus Film imzalı dizisi “Hayallerim, Babam ve Ben” kod adlı dizide de adlı geçen Tüzünataç, Peyami ile Esvet’in (Şifanur Gül) hayatına bomba gibi düşecek.

BERRAK TÜZÜNATAÇ KİMDİR?

jbstgl-x.jpg

Terzi dizisine dahil olan Berrak Tüzünataç merak ediliyor.

Birsen Berrak Tüzünataç, Türk sinema ve dizi oyuncusudur. Liseyi Koç Özel Lisesi'nde okumuş, daha sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun olmuştur.

Çok sayıda dizi ve filmde yer alan Birsen Berrak Tüzünataç oyunculuk performansıyla beğeni toplayan isimler arasındadır