Uzun Soluklu Dizilerin Oyuncusuydu Kadir Doğulu'dan Kötü Haber

Genellikle uzun soluklu dizilerle tanınan Kadir Doğulu bu kez herkesi üzdü. Daha yeni başlayan TV dizisi ani bir kararla Kadir Doğulu'yu şaşkına çevirdi..

Uzun Soluklu Dizilerin Oyuncusuydu Kadir Doğulu'dan Kötü Haber
Yayınlanma Tarihi : 06 Eylül 2021 15:25

Genellikle Kadir Doğulu uzun soluklu dizileriyle biliniyor. İlk kez 13 bölüm yayınlanan bir diziyle ekrana veda eden Kadir Doğulu gelen son haberle yıkıldılar.

Uzun bir süredir ekranda olmayan Kadir Doğulu Kanal D ekranlarında yayınlanan Aşkın Tarifi dizisiyle ekrana dönmüştü. Genellikle reytinglerin iyi gideceği düşünülüyordu. Ancak olmadı. Ve ilk kez Serra Arıtürk adını bu diziyle geniş kitlelere duyurmuştu. Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk'ün başrollerinde olduğu dizinin reytingleri iyi gitmeyince kanal final kararı aldı..

DİZİNİN HİKAYESİ NASIL İŞLİYORDU?

Yurt dışında uzun yıllar çalışmış Gaziantepli bir şef ile zengin ve güzel restoran sahibi bir kızın hikayesi anlatılıyordu. Kadir Doğulu dizide Fırat karakterine hayat veriyordu. Dizi bu akşam itibariyle kavga final yapacak.


Kadir Doğulu bugüne dek hep başarılı projelerle gündeme geliyordu. Uzun soluklu dizileri olan Kadir Doğulu ilk kez ekrana erken veda etti. Hayranlarını yıkan bu haber Kadir Doğulu'yu da üzdü. Hayranları şimdi yeni dizisi ne zaman ekrana gelecek çok merak ediyor.

Kadir Doğulu'nun oynadığı diziler kaç bölüm yayınlanmıştı?

Küçük Sırlar Dizisi 55 bölüm

Pis Yedili Dizisi 101 bölüm

Fatih harbiye 50 bölüm

Bana Sevmeyi Anlat 22 bölüm

Vuslat 44 bölüm

Kadir Doğulu'nun Aşkın Tarifi dizisi ise sadece 13 bölüm ekranda kalabildi..

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre: Kanal D ekranında son kez yayınlanacak olan Aşkın Tarifi dizisinin bu akşam yayınlanacak final bölümünde şunlar olacak:

Yaşanılan gelişmeler öyle bir noktaya gelecek ki Fırat Taylan’ın hain planı yüzünden hem restorandan hem de Naz’dan sonsuza kadar ayrılma kararı alacak. Fırat'ın ayrılık kararı üzerine Naz restoranı Şebnem’e devrederek Fransa’ya gitmeye karar verecek. Tüm bununla birlikte Başlangıçtan bu yana Naz ile Fırat’ın aşkı, geçecekleri bu en büyük sınavı yenebilecek mi henüz bilinmiyor. Mutlu bir sonla bitecek mi bitmeyecek mi buda bilinmiyor.

Kadir Doğulu'nun başrollerinde yer aldığı Aşkın Tarifi dizisi final bölümüyle bu akşam saat 20:00’de Kanal D’de son bölümüyle yayında olacak.