Uzun bir süredir yoktu! Kaan Yıldırım yeni diziyle setlere dönüyor

Yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım yeni bir diziyle setlere dönecek...

Uzun bir süredir yoktu! Kaan Yıldırım yeni diziyle setlere dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 10 Mayıs 2022 18:47

Uzun bir süredir dijital platformlarda seyirci karşısında olan Kaan Yıldırım sonunda tekrar televizyon seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. 24 Aralık 1986 yılında İstanbul'da dünyaya gelen 35 yaşındaki yakışıklı oyuncunun yeni dizisiyle ilgili bilgilerde gelmeye başladı.

TV100 Ekibinden Birsen Altuntaş, Kaan Yıldırım hayranlarının uzun bir süredir beklediği müjdeyi verdi. ATV ekranlarında yayınlanacak olan Kaan Yıldırım'ın da başrolünde yer aldığı diziyle ilgili detayları paylaştı..

KAAN YILDIRIM'IN PARTNERİ DE BELLİ OLDU

Öte yandan Kaan Yıldırım'ın dizideki partnerinin kim olacağı da belli oldu.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Kaan Yıldırım’ın dijitalin ardından televizyona çekeceği yeni projesi de belli oldu. Ünlü oyuncu, Vahide Perçin’in yeni sezonda atv’de yayınlanacak olan “Hakime Hanım” dizisiyle prensipte anlaştı. Yıldırım, Emre Aybek’in yöneteceği dizide hakime hanımın kızı Oylum’un yani Feyza Sevil Güngör’ün partneri olacak.

FEYZA SEVİL GÜNGÖR KİMDİR?

Yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım'ın partneri olarak dizide yer alacak Feyza Sevil Güngör kimdir araştırılmaya başlandı.

10599bfa2b5cbfe755ee5810ab8741f2.jpg

Biyografya.com'un derlemesine göre; Feyza Sevil Güngör hakkındaki bazı detaylarda belli oldu. Dizi film oyuncusu. İstanbul Ticaret Üniversitesi mezunudur. Profesyonel anlamda oyunculuk dersleri alan Feyza Sevil Güngör, ilk kez 2020 yılında Savaşçı dizisinde rol aldı, dizide daha önce başka oyuncunun canlandırdığı General Kutalmış'ın kızı Ayça karakterini canlandıran yeni oyuncu oldu.