Üzücü gelişme. Ada Masalı Dizisinde Beklenmedik Ayrılık

Star TV ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Ayça Ayşin Turan; Alp Navruz'un yer aldığı Ada Masalı dizisinde beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Sevilen oyuncu başka bir diziye transfer oldu.

Üzücü gelişme. Ada Masalı Dizisinde Beklenmedik Ayrılık
Yayınlanma Tarihi : 22 Ekim 2021 07:47

Ada Masalı dizisi sıcacık hikayesi ile seyircilerin en çok sevdiği diziler arasında yer alıyor. Yaz aylarında ekrana gelen dizi tutunca sezona taşındı. Ancak Ada Masalı dizisinden beklenmedik bir ayrılık haberi geldi.

Star TV'nin sevilen dizisi Ada Masalı dizisinde Batu karakterine hayat veren oyuncu Erdem Kaynarca başka bir diziye transfer oluyor.

Konuyla ilgili gelişmeleri ise TV100 Ekibinden Birsen Altuntaş duyurdu. Buna göre Ada Masalı dizisinde Batu Karakterini canlandıran Erdem Kaynarca OJO Pictures imzalı olarak ekrana gelecek olan ''Annemizi Saklarken'' dizisine katıldı.

Dizinin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Ana kadrosunda çok sayıda ünlü isimde yer alıyor.

ek1.png

Okuma provasının başladığı dizinin kadrosuna Star TV ekranlarından bir transfer gerçekleşti. Ada Masalı dizisindeki Erdem Kaynarca artık Annemizi Saklarken dizisinde seyirci karşısında yer alacak.

Barış Yöş'ün yöneteceği bu yeni dizide Erdem Kaynarca'nın Bora karakterine hayat vereceği öğrenildi.

Diziyle ilgili bazı bilgiler de geldi. Katılan oyuncular arasında Özgür Daniel Foster'de yer alıyor.

Sırma Yanık tarafından yazılan dizide Kutsi, Hande Doğandemir ve Çukur dizisinde Karaca karakterine hayat veren Ece Yaşar aynı zamanda Derya Pınar Ak yer alacak.

Ali Emir Doğrul ve Elif Kurtaran'ın da yer alacağı dizide Merve Sevin'in de yer alacağı bildirildi.

Pervin Bağdat ve Hatice Aslan'ında son olarak dahil olduğu diziye Güngör Bayrak gibi usta bir isimde katıldı.

Asıl bomba ise Objektif Port sayfalarında da duyurulan bir habere göre FOX TV ekranlarında yayınlandığı dönemde fırtınalar estiren O Hayat Benim adlı dizide Nuran karakterine hayat veren Yeşim Ceren Bozoğlu oldu..

Annemizi Saklarken dizisi hem iddialı kadrosu hem de konusuyla fırtınalar estirecek bir dizi olacak görünüyor.

Ada Masalı dizisindeki yaşanan ayrılık haberi seyircileri üzerken Ada Masalı dizisinde Batu karakterine hayat veren oyuncu Erdem Kaynarca'nın yeni bir diziyle seyirci karşısında olacak olması sevindiren başka bir gelişme oldu.