Üç Kuruş Dizisiyle İlgili Üzücü Gerçek! Herkes Tedirgin Oldu

Show TV ekranlarında yayına yeni başlayan Üç Kuruş dizisi bir yandan tepki çekerken bir yandan da ATV ve FOX TV'nin korkulu rüyası oldu. Yasak Elma dizisi ekibi şimdiden tedirgin oldu. Erkan Kolçak Köstendil ayrıntısı ise şimdiden büyük heyecan yarattı.

Üç Kuruş Dizisiyle İlgili Üzücü Gerçek! Herkes Tedirgin Oldu
Yayınlanma Tarihi : 07 Kasım 2021 08:55

5 gün önce 1.bölümüyle ekrana gelen Üç Kuruş dizisi hem medyanın hem de sosyal medyanın gündemine oturdu.

Birbirinden usta oyuncuların yer aldığı dizi kimilerini ayaklandırırken kimilerinin de büyük ilgisini çekti.

Dizideki karakterlerin oldukça ünlü isimler olması dizinin ömrünün uzun olacağının bir işareti oldu. Dizi şimdiden youtube de 6 milyona yakın izlenirken yayınlanan yeni fragmanı da rekora koşuyor.

Dizinin reyting rekortmeni olacağı gerçeği FOX TV ekranlarında yayınlanan ve birinciliği elinden bırakmayan Yasak Elma dizisini tedirgin etti.

Önümüzdeki haftalarda gerek ATV gerekse FOX TV için zor günler gelecek görünüyor. Tedirgin eden bu gelişme karşısında kanalların nasıl bir önlem alacağı henüz bilinmiyor.

Ancak bilinen bir gerçek var ki SHOW TV ekranlarında yayınlanan Üç Kuruş dizisi reytinglerde yakında zirveye oturabilir.

Çukur dizisinin yerine gelen Üç Kuruş dizisinde ayrıca Çukur Dizisinden de çok sayıda ünlü oyuncu yer alıyor.

İdris Baba ve Medet karakterinin bu dizide yer alması Çukur hayranlarının en çok sevindiği gelişme oldu.

1548146446907-jhgkldfgkl.jpg

Yakın bir zamanda Vartolu karakterine hayat veren Erkan Kolçak Köstendil'in de Üç Kuruş dizisine dahil olacağı öne sürülüyor. Erkan Kolçak Köstendil'in Üç Kuruş dizisine katılacak olmasıyla büyük bir reyting sıçraması yaşanması bekleniyor.