Üç Kuruş Dizisinin Yıldızı Uraz Kaygılaroğlu hakkında pek bilinmeyen gerçek

Show TV ekranlarında yayınlanan Üç Kuruş dizisinde Kartal karakterine hayat veren Uraz Kaygılaroğlu hakkında pek bilinmeyen bir gerçek ortaya çıktı. Uraz Kaygılaroğlu'nun gerçek mesleği belli oldu..

Üç Kuruş Dizisinin Yıldızı Uraz Kaygılaroğlu hakkında pek bilinmeyen gerçek
Yayınlanma Tarihi : 18 Kasım 2021 17:47

Show TV ekranlarında Çukur dizisinin yerine gelen Üç Kuruş dizisinde deyim yerindeyse Uraz Kaygılaroğlu fırtınası esiyor. Sarı saçları ve etkileyici ses tonuyla izleyen herkesi hayran bırakan Uraz Kaygılaroğlu karizmasıyla da dikkat çekiyor.

Uraz Kaygılaroğlu son dönemin en popüler ve başarılı oyuncularından biri. Hal böyle olunca onun özel hayatı da büyük merak konusu olmaya başladı.

Uraz Kaygılaroğlu hakkında hemen hemen her gün bir haber yayınlanıyor. Yayınlanan son haberde onun gerçek mesleğiyle ilgili oldu. Uraz Kaygılaroğlu hakkında bilgilerin yer aldığı özgür ansiklopedi Vikipedi platformunda oyuncu hakkındaki tüm bilgilere ulaşılabiliyor. i

30 Haziran 1987 tarihinde doğan Uraz Kaygılaroğlu henüz 34 yaşında. Lise yıllarında oyunculuğa ilgi duyan oyuncu bu kapsamda Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde kurslara katılmış.

11.jpg

Üniversite hayatına ise İstanbul Bilgi Üniversitesinde devam eden Uraz Kaygılaroğlu reklamcılık bölümünden mezun olmuş. Asıl mesleği bu olan Uraz Kaygılaroğlu bu mesleği yapmayarak oyunculuk kariyerine devam etmiş.

Bu kapsamda da Milyonda bir adlı dizide Berke rolüne hayat vererek oyunculuğa ilk adımı bu dizide atmış. Ve bu dizi toplamda 8 bölüm yayınlanarak Uraz Kaygılaroğlu'nun yükselişine de zemin hazırlamış. Sırasıyla Pis Yedili, Harem, Eski Hikaye, Yedi Güzel Adam, Baba Candır, Klavye Delikanlıları ve Sefirin kızı gibi dizilerde rol alan Uraz Kaygılaroğlu şimdilerde başrollerini Ekin Koç ile birlikte paylaştığı Show TV ekranlarında yayınlanan Üç Kuruş dizisinde performansını sergiliyor.

İlgili Haberler