Üç Kuruş Dizisine Yeni Oyuncu! Bir Çok Dizide Yer Almıştı!

Show TV ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan Üç Kuruş dizisine bir oyuncu daha katıldı.

Üç Kuruş Dizisine Yeni Oyuncu! Bir Çok Dizide Yer Almıştı!
Yayınlanma Tarihi : 21 Ocak 2022 22:49

İçerde ve Çukur dizisi ardından Ay Yapım'ın büyük bir heyecanla ekrana getirdiği Üç Kuruş, reytinglerde düşüşünü sürdürüyor. Her pazartesi akşamı Show TV ekranında izleyiciyle buluşan dizi, ilk bölümünden bu yana beklediği ilgiyi göremedi. Üç hafta aradan sonra 10. bölümü ile ekrana gelen dizinin reyting sonuçlarında bir iyileşme olmayınca oyuncu kadrosuna yeni bir ünlü isim dahil edildi.

Başrollerini Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları'nın paylaştığı Üç Kuruş dizisine deneyimli oyuncu Sezin Akbaşoğulları katıldı. 11. bölümden itibaren hikayeye dahil olacağı öğrenilen oyuncunu hangi karaktere hayat vereceği henüz bilinmiyor.

İlk bölümden bu yana beklediği ilgiyi göremeyen ve her geçen bölüm reyting sonuçlarında gerileme kaydeden dizinin final yapacağı da iddia edildi. Ancak dizinin oyuncu kadrosunda genişlemeye gidildi. Diziye katılacak yeni bir karakter ile hikayede de bir değişiklik söz konusu olacak. Bakalım deneyimli oyuncu Sezin Akbaşoğulları'nın Üç Kuruş dizi ekibine katılmasıyla reytinglerde yükseliş kaydedilecek mi hep birlikte izleyip göreceğiz.

Sezin Akbaşoğulları Kimdir?

22 Nisan 1981 tarihinde İzmir'de dünyaya gelen Sezin Akbaşoğulları, Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Beyaz Gelincik dizisinde canlandırdığı Ceren Aslanbaş karakteri ile ün kazanan oyuncu, Kavşak filmiyle de yıldızını parlatmıştır.

Bizim Evin Halleri ile dizi oyunculuğuna adım atan Akbaşoğlulları, Kırmızı Oda, Uyanış: Büyük Selçuklu, Ufak Tefek Cinayetler, Cesur ve Güzel, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi gibi başarılı projelerde yer almıştır.

Kaynak: televizyongazetesi.com