TV8'de Yayınlanan Kırmızı Oda Dizisinden Bir İyi Bir de Kötü Haber Var

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 kanalında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi zirvedeki yerini korumayı sürdürüyor. İkinci sezonda başarıyla yoluna devam eden Kırmızı Oda dizisinde beklenmedik bir tablo oluştu.

TV8'de Yayınlanan Kırmızı Oda Dizisinden Bir İyi Bir de Kötü Haber Var
Yayınlanma Tarihi : 16 Ekim 2021 18:45

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 kanalında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi yeniden birinciliği elde etti.

Başrollerinde Binnur Kaya'nın yer aldığı ve her bölümde farklı oyuncuları gördüğümüz, gerçek hayat hikayesine dayanan Kırmızı Oda dizisinin gidişatı değişti.

Cuma akşamı yayınlanan Kırmızı Oda dizisi ile Arka Sokaklar dizisi arasındaki rekabete, bu sezon Aşk Mantık İntikam dizisinin de katılmasıyla ortalık karışmıştı. Sezona kötü başlayan Kırmızı Oda, geçen sezon elde ettiği reyting rekorlarına tekrardan kavuştu.

15 Ekim Cuma akşamı yayınlanan Arka Sokaklar dizisi tüm kişiler kategorisinde birinci olmuş olsa da, TV8'in tek dizisi Kırmızı Oda, AB ve ABC1 kategorisinde yine birinciliği elde etti. Ancak AB ve ABC1 kategorisinde birincilik elde eden dizinin yine de bir hayli izleyici kaybettiği kaydedildi.

Geçtiğimiz gün 47. bölümü yayınlanan dizinin, tüm kişilerde günü sekizinci tamamlaması izleyici kitlesinde azalma olduğunun kanıtıdır.

Geçen sezon Cuma akşamı tek rakibi Arka Sokaklar olan Kırmızı Oda dizisine, bu sezon Aşk Mantık İntikam dizisi de rakip oldu. Cuma rekabetinde birinciliği tehdit altında olan Kırmızı Oda, önümüzdeki haftalarda nasıl bir yol izleyecek hep birlikte göreceğiz.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port