TRT'nin Masumlar Apartmanı Dizisine Bir Oyuncu Daha Katıldı

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı adlı TV dizisi yeni sezon için gün sayarken diziye yeni bir oyuncu daha katıldı.

TRT'nin Masumlar Apartmanı Dizisine Bir Oyuncu Daha Katıldı
Yayınlanma Tarihi : 04 Eylül 2021 17:30

İlk sezonuyla reyting rekorları kıran TRT1'in iddialı dizisi Masumlar Apartmanı 14 Eylül Salı günü yeni sezonun ilk bölümüyle seyirciyi selamlayacak. Ancak yeni sezon öncesi dizi kadrosu bir hayli genişledi.

Gülseren Budayıcıoğlu'nın kitabından uyarlanan Masumlar Apartmanı, TRT1'in en iddialı ve en sevilen dizisi oldu. Yayınlandığı günden itibaren reyting rekorları kıran dizinin sezon finalinde, başrol oyuncularından Farah Zeynep Abdullah'ın senaryo gereği ölerek veda etmesi, yerine gelecek oyunculara da kapı açmıştı.

Başrollerinde Birkan Sokullu, Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın yer aldığı Masum Apartmanı dizisine yeni bir başrol oyuncusu katıldı. İlk sezonda İnci karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah'ın diziden ölerek çıkmasının ardından, yeni sezon için anlaşılan ilk oyuncu Melisa Şenolsun oldu.

Genişlemeye devam eden dizi kadrosuna bir isim daha katıldığı duyuruldu. Dizinin ikinci sezon kadrosuna katılan ikinci isim ise 4N1K ile adını geniş kitlelere duyuran Gözde Mutluer oldu. Masumlar Apartmanı 2. sezonda Gözde Mutluer'in hayat vereceği karakter henüz belli değil.

Peki Gözde Mutluer Kimdir?

984371.jpg

Gözde Mutluer, 4 Ekim 1991 tarihinde İzmit, Kocaeli'de dünyaya geldi.

Marmara Üniversitesi Sinema TV Bölümünden mezun olan Mutluer, ilk oyunculuk deneyimini Melekler Korusun dizisinde yaşadı. Ardından Lale Devri, Not Defteri, Dağ, Asla Vazgeçmem ve 4N1K serisinde yer almıştı.

Kaynak: Dizi Doktoru - Objektif Port