TRT1'in Teşkilat dizisinden kötü haber! Son rapor her şeyi ortaya döktü

TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinin karizması çizildi. Reyting raporlarında Kanal D ekranlarında Yayınlanan Yargı dizisi daha önde gidiyor..

TRT1'in Teşkilat dizisinden kötü haber! Son rapor her şeyi ortaya döktü
Yayınlanma Tarihi : 16 Kasım 2021 14:21

Kanal D ve TRT1 arasındaki reyting savaşı sürüyor. Yargı dizisi zirveye otururken Teşkilat dizisi ise artık ikinci sırada seyrediyor.

Şimdilik düşük reytingler gösterse de FOX TV ekranlarında yayınlanan ve yaşanmış bir hikayeyi anlatan Elbet Bir Gün dizisinin de büyük bir yükseliş kaydetmesi bekleniyor.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi geçtiğimiz sezon reytinglerin zirvesinden inmiyordu. Bu sezon yaşanan düşüş direk olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisine bağlanmış durumda.

Kanal D Deyim yerindeyse rakiplerine bu dizi sayesinde fark atıyor. Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başarılı uyumu diziyi her geçen hafta zirveye oturtuyor.

Televizyon gazetesinin derlemiş olduğu özel habere göre Teşkilat dizisi 21.bölümüyle ekrana geldi ve tüm kişiler kategorisinde birinci oldu. Ancak reyting raporlarında daha önemli olarak gösterilen AB ve ABC1 kategorilerinde zirveye Kanal D'nin Yargı dizisi oturdu. Yargı birinciliği paylaşırken Teşkilat dizisi ise ikinci olabildi.

Teşkilat dizisinin 22.bölümü ise 21 Kasım Pazar akşamı TRT1 ekranlarında ekrana gelecek.

21.bölümde ise oldukça heyecanlı sahneler vardı. Bu bölüme damgasını vuran isim ise Yıldırım oldu. İsrail'de yaşananların intikamını almak için harekete geçen Yıldırım ilk olarak Yağmur'u kaçırarak bu planlarını devreye koymuş oldu.

Pınar ise Yağmur'un kaçırılmasıyla ilgili olarak planlar ve araştırmalar yapmaya başladı. Çetin'e Yağmur hakkında bilgi almak için gittiğinde ise beklenmedik bir şok yaşadı. Ebru'nun da hayatının tehlikede olduğunu öğrendi. Çetin ise tüm bu yaşananlardan habersiz bir şekilde Yıldırım'ın ona vermiş olduğu görevi Barış'ın yapmasına karar verdi.

Aksiyon dolu bir bölümde ise en dikkat çekici Serdar'ın hamlesi oldu. Serdar sonunda Yağmur'un bulunduğu yere ulaşarak onu kurtarmayı başardı. En dikkat çekici sahne ise Çetin'in görevlendirmiş olduğu Barış'ın Uzay'ın gözü önünde Ebru'yu vurması oldu.

Teşkilat dizisinin 21 Kasım 2021 Pazar akşamı yayınlanacak yeni bölümündeki ayrıntılar şimdiden çok merak ediliyor. Ve en önemlisi reytinglerde Yargı dizisinin mi yoksa Teşkilat dizisinin mi birinci olacağı da çok merak ediliyor. Yarışa FOX TV'de katılan Elbet Bir Gün dizisindeki yükselişte dikkatle takip ediliyor..