TRT1'in Teşkilat Dizisindeki Ayrılık İddiası Doğru Çıktı! Yürekler Dağlandı

TRT1 ekranında yayınlanan TV dizisi Teşkilat yeni sezona devam ederken basında çıkan bir ayrılık iddiası gerçek çıktı!

TRT1'in Teşkilat Dizisindeki Ayrılık İddiası Doğru Çıktı! Yürekler Dağlandı
Yayınlanma Tarihi : 05 Ekim 2021 03:11

Pazar akşamları yayınlanan Teşkilat dizisi henüz 16 bölümdür ekranda olmasına rağmen sanki 5 yıldır izlenen bir dizi kadar çok sevildi. Adeta TRT1'i Masumlar Apartmanı dizisinden sonra reytinge boğan dizide bazı önemli gelişmeler yaşandı.

16.bölümüyle TRT1 ekranında Pazar akşamı yayında olan Teşkilat dizisinde Zehra karakterine hayat veren Deniz Baysal'ın duygusal sahneleri herkesi derinden yaraladı ve deyim yerindeyse yürekler dağlandı.

Kızının babası olan eski eşi Kemal'in ölümüyle yıkılan Zehra adeta büyük bir dramdan geçiyor. Ezgi Şenler tarafından hayat verilen Pınar ile Zehra arasında geçen duygusal sahne izleyicileri ağlattı. İki oyuncunun da oldukça başarılı olduğunu belirten dizinin takipçileri bir peçeteyi bitirmek zorunda kaldılar. Sosyal medyadan yapılan paylaşımlarda büyük bir üzüntü hakimdi.

AYRILIK YOLDA GÖRÜNÜYOR

Öte yandan Televizyon Gazetesinin derlemesine göre Zehra karakterinin ekipten ayrılık kararı alma ihtimali fragmanlarda kendini açıktan belli etmişti.

teskilatta-zehra-kimdir-teskilat-dizisi-zehrayi-kim-oynuyor-h1614865606-cdbba2.jpg

Ve Dizi hayranları en çok da bu konuyu merak etmekteydi. Yaşanan bir sahnede Turgut Tunçalp’ın canlandırdığı Halit Başkan’a bir mektup bırakan Zehra, ayrılık kararını bu şekilde açıktan duyurmuş oldu..

Zehra tarafından bırakılan Mektuptaki şu sözler dikkat çekiyor: “Ayrılık vakti geldi. Kızımı hem annesiz hem babasız bırakabileceğimi sanmıyorum. Bu benim görevimi de layığı ile yerine getirmeme mani olacak. Son karar elbet sizin, lütfen istemeyerek de olsa bu kutsal vazifeden affımı kabul edin.” diyen Zehra resmen ayrılığını duyurmuş oldu.

HAYRANLAR AYAKLANDI

Bu mektubun ortaya çıkmasıyla birlikte Dizinin hayranları ise Zehra’nın ekipten gitmesini hiç istemiyor.

Ve Bazı izleyiciler Deniz Baysal’ın diziden ayrılıp ayrılmayacağını araştırmaya başladı. Böyle bir durum şimdilik yok. Sadece hikaye gereği Zehra karakterinin bu şekilde yol alması mümkün görünüyor..

Fakat Zehra karakterinin ayrılık kararını vermesi ekipten ayrılacağı anlamını da taşımıyor.

İddialara göre Halit Başkan yeni bir yol bulur ve Zehra’nın kızı ile buluşmasını ve aynı zamanda da görevine devam etmesini de sağlayabilir. Ve bu sayede de Dizi sürprizlerle yoluna devam edebilir.

VEYA BİR SÜRE ARA VERDİKTEN SONRA GERİ DÖNEBİLİR

Başka bir iddia ise Zehra karakterinin bir süre ara verdikten sonra yeniden diziye geri dönebileceği yönünde. Senaryo gereği uzaklara giden Zehra ani bir kararla kendisine ihtiyaç duyulduğu haberini alır ve tekrar ekibe geri döner.

Şimdilik senaryo nasıl ilerleyecek bilinmiyor ama Zehra'nın diziden ayrılmasını kimse istemiyor.

Deniz Baysal Kimdir?

5 Nisan 1991 tarihinde İzmir'de Dünyaya gelen Deniz Baysal henüz 30 yaşındadır. İlköğretimini Karşıyaka'da tamamlayan Deniz Baysal Teğmen Ali Rıza Akıncı Anadolu Lisesi'nden mezun olmuştur. 10 yıl boyunca da Karşıyaka Belediye Tiyatrosu'nda görev alan Deniz Baysal Celal Bayar Üniversitesi'nde uluslararası ticaret bölümünde öğrenciliğine devam etmektedir.

İlgili Haberler