TRT1'in Teşkilat dizisinde beklenmedik ayrılık

TRT1 ekranlarında yayınlanan TV dizisi Teşkilat'ta beklenmedik bir ayrılık yaşandığı bildirildi. Seyirciler yeni bölüme de çok şaşırmıştı.

TRT1'in Teşkilat dizisinde beklenmedik ayrılık
Yayınlanma Tarihi : 12 Ekim 2021 23:30

TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi yeni sezona iddialı bir şekilde devam ediyor. Sevilen dizide Zehra karakterine hayat veren Deniz Baysal Yurtçu'nun veda mektubu ortalığı karıştırdı.

Veda mektubunu gören izleyiciler acaba Zehra diziden ayrılıyor mu diye sormaya başladılar.

16 bölümdür ekranda olan dizi 17.bölümüyle de reyting rekorları kırmayı başardı.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Gürkan Uygun, Turgut Tunçalp, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler ve Nihat Altınkaya gibi oldukça iddialı isimlerin rol aldığı Teşkilat dizisi son bölümüyle yine nefesleri kesmeyi başardı.

Haber3'ün derlemesine göre Yayınlandığı ilk günden itibaren Pazar akşamlarına damga vuran Teşkilat dizisine Gürkan Uygun, Turgut Tunçalp ve Hakan Boyav gibi isimlerin dahil olmasıyla birlikte hikayede de bir dizi değişiklikler yapıldı.

Diziye dahil olan karakterlerden çok Teşkilat dizisinin son bölümünde dizinin hayranlarını adeta şaşkına çeviren bir gelişme de yaşandı.

Dilerseniz O detaya geçmeden önce Teşkilat 17. Bölümde neler yaşandığına gelin bir bakalım…

Gemi saldırısının tek faili olan Simon'u almak için Güney Kıbrıs'a giden ekip uğradıkları saldırıdan kaçarken girdikleri mayınlı arazide adeta ölüm kalım savaşı vermektedir.

Ve Türkiye'ye karşı ağır yaptırımların görüşüleceği komisyon toplantısının arifesinde Simon’un komisyonun önüne çıkmasını engellemek isteyen Yıldırım planlarını devreye sokar ve yeni sağ kolu Çetin’i vakit kaybetmeden sahaya sürer.

Sonrasında da Simon'u ele geçirmek için ekiple işbirliği yapan Ceren'in neyi amaçladığı ekip içinde tartışma konusu olur.

Ve Ceren'in herkesten sakladığı büyük bir sırrı da vardır. Serdar’ın baskıları sonucunda Ceren’in büyük sırrını açıklamasıyla dizide tüm dengeler de değişecektir.

Teşkilat dizisinin son bölümünde bu gelişmeler ve heyecan dolu sahneler ekranlara yansırken bir ayrılık sahnesi ise seyircilerin adeta yüreklerini yaktı.

Zehra’nın ekipten ayrılma kararı karargahta adeta bomba etkisi yaratır.

Ve Kızıyla birlikte yeni hayatına başlamaya hazırlanan Zehra Teşkilat ekibinden ayrılık kararı alır.

teskilat-zehra-kimdir.jpg

Bu kapsamda Ekipten ayrılık kararı alan Zehra’nın ekipteki ve hikayedeki yeni rolünün ne olacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

ZEHRA GERİ DÖNER

Öte yandan Seyirciler Zehra'nın diziden ayrılmayacağını düşünürken ekip ne yapıp edip onları geri getirecektir yorumunda bulunuyorlar. Zehra'nın ayrılması demek seyirci açısından büyük bir kayıp demek. Henüz ne TRT1'den ne de yapım şirketinden bu konuyla ilgili bir açıklama yok.

Zehra karakterine hayat veren Deniz Baysal Yurtçu'da ayrılıkla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Eğer ayrılık durumu gerçek olursa Deniz Baysal Yurtçu'nun muhtemelen başka bir dizide ekrana dönmesi bekleniyor.

Başarılı oyuncu Deniz Baysal Yurtçu uzun bir süredir TRT1 ekranında Zehra karakterine hayat veriyor..