TRT1'in Teşkilat Dizisi Beklenmedik Bir Değişiklikle Geri Döndü

Yaz tatiline giren Teşkilat adlı TV dizisi yeni sezonuyla birlikte TRT1 ekranlarında olmaya devam edecek. Ancak dizide bir değişiklik var. İşte beklenmedik o değişiklik...

TRT1'in Teşkilat Dizisi Beklenmedik Bir Değişiklikle Geri Döndü
Yayınlanma Tarihi : 09 Eylül 2021 17:30

TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinin 2. sezon ilk bölüm yayın tarihi belli oldu.

Geçtiğimiz haftalarda Teşkilat dizisinin başrol oyuncularından Mesut Akutsa'nın beyin kanaması geçirmesinin ardından set ekibi ve oyuncuları da koronavirüse yakalanmıştı. Üst üste gelen hastalık ve aksiliklerin ardından 2. sezon yayın tarihi belirsizliğini koruyordu. Ancak dizi hayranlarının beklediği haber geldi.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi 26 Eylül Pazar akşamı 2. sezonun ilk bölümü ile hayranlarının karşısına çıkacak.

Geçtiğimiz sezon 14 bölüm yayınlanan dizi, amatör ve sıradan sahneleri ile birçok tepkinin odağı olmuştu. Yaz döneminde dizi ekibi ikinci sezon için oldukça fazla hazırlık ve çalışma yapmış olacak ki, yayınlanan ilk fragmanda kaliteli görüntü ve aksiyon sahnelerini izledik.

Kaliteli görüntü, aksiyon sahneleri ve oyuncu kadrosu olarak birçok gelişme gösteren Teşkilat dizisinin 2. sezon ilk bölüm fragmanı sosyal medyada da oldukça konuşuldu. Gürkan Uygun ve Hakan Boyav gibi etkili oyuncuları kadrosuna katan Teşkilat dizisi, ikinci sezonda çok daha etkili olacak gibi görünüyor.

İşte Teşkilat Dizisi 2. Sezon İlk Fragmanı...

Kaynak: Objektif Port - televizyongazetesi.com

İlgili Haberler