TRT1'in sevilen dizisiydi. Masumlar Apartmanı Dizisinin Final Tarihi Netleşti

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi için gelen son haberler kötü. Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın başrollerindeki dizi için sona yaklaşıldı.

TRT1'in sevilen dizisiydi. Masumlar Apartmanı Dizisinin Final Tarihi Netleşti
Yayınlanma Tarihi : 19 Ocak 2022 23:46

54 bölümdür ekranda olan TRT1 ekranlarının sevilen dizilerinden Masumlar Apartmanı için final yaklaştı. Senaryodaki değişiklik bunun en büyük göstergesi.

Dizinin reytinglerinde son dönemde bir düşüş söz konusu. Senaristler ve yapım şirketi de bunun farkında.

Özellikle son bölümde Han'ın başına gelenler seyircileri iyiden iyiye çileden çıkardı. Safiye ve Naci evlenemedi.

Bu durum seyircinin tepki göstermesine neden oldu.

masumlar-apartmani-canli-izle-trt-1-masumlar-apartmani-54-yeni-bolum-canli-izle-masumlar-apartmani-yeni-bolum-var-mi-bu-aksam-xhdaks2e-768x463.jpg

Başlangıçta bir dram hikayesi olarak başlayan dizi üstelik kitaptan da tamamen uzaklaştı. Bilindiği gibi Masumlar Apartmanı dizisi Gülseren Budayıcıoğlu'nun bir eserinden uyarlanmıştı.

61e757730f25440cc45687cc.jpg

3.SEZON YOK

Masumlar apartmanı dizisinin 3.sezonunun olmayacağı belirtiliyor. Dizinin reytinglerindeki düşüş 3.sezonun olma ihtimalini giderek azaltıyor.

FİNAL NE ZAMAN YAPACAK?

Öte yandan Masumlar Apartmanı dizisinin finaliyle ilgili bilgilerde gelmeye başladı. Haziran 2022'de Masumlar Apartmanı dizisinin final yaparak ekrana veda etmesi bekleniyor.

Hikayenin sona ermesi için yaklaşık 5 ay daha bulunuyor. Ancak beklenmedik bir şekilde Masumlar Apartmanı dizisi erken finalde yapabilir.

2850569-810x458.jpg

YOUTUBE İZLENMELERİ DE BELLİ EDİYOR

Dizinin reytinglerindeki düşüş sadece TV'de değil, youtube ortamında da kendini belli ediyor. Youtube üzerindeki izlenmeler eskiden aynı gün içerisinde 1 milyonu geçerdi. Ancak şimdilerde artık 1 milyon izlenme elde edilemediği görülüyor.