TRT1'in Sevilen Dizisi Seksenler'de Seyirciyi Çileden Çıkaran Bir Durum Yaşandı

TRT1 Ekranlarında yayınlanan Seksenler adlı TV dizisinde yaşanan bir durum seyircinin tepkisine yol açtı. O ayrıntıyı televizyon gazetesi derledi. İşte detaylar...

TRT1'in Sevilen Dizisi Seksenler'de Seyirciyi Çileden Çıkaran Bir Durum Yaşandı
Yayınlanma Tarihi : 26 Temmuz 2021 17:32

TRT1'in sevilen dizi Seksenler'de bir seyircinin gözünden kaçmayan detay, diziye yönelik tepkileri arttırdı.

Daha önce günlük yayınlanan uzun soluklu Seksenler dizisi, yaz sezonunun girmesiyle Seksenler Yaz adıyla haftalık yayın akışına geçmişti. Öte yandan henüz 5. bölümü yayınlanacak dizinin 4. bölümü de tatil nedeniyle ertelenmemiş ve gününde izleyicisiyle buluşmuştu. Atılan bu adım ise bir çok seyirci tarafından taktir edilmişti.

Sevenlerinin merakla beklediği 29 Temmuz Perşembe akşamı yayınlanacak olan Seksenler Yaz dizisinin 5. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Uzun bir ayrılık sonrası tekrardan diziye dönen İlker Ayrık, Çağatay karakteri ile izleyiciyle buluşacak. Ayrıca Zeynep Demirel Belçikalı gelin Amelie, Reha Özcan ise Metin öğretmen karakteri ile diziye giriş yaptı.

Eleştiri konusu olan detay ise Zeynep Demirel'in canlandırdığı Belçikalı gelin Amelie karakterinin uzun süre ekranda kalması oldu.

Diziye yeni giren karakterin bu kadar fazla ön planda olmasını eleştiren bir izleyici, dizinin artık Amelie karakteri üzerinden döndüğünü ve eski heyecanın kalmadığını vurgulayarak, Rasim Öztekin'i andı.

İşte eleştiri konusu olan ve merakla beklenen Seksenler Yaz 5. Bölüm fragmanı...

Kaynak: Televizyon Gazetesi