TRT1'in Sevilen Dizisi Gönül Dağı için Beklenen Karar Geldi

TRT1 Ekranlarında yayınlanan TV Dizisi Gönül dağı ne zaman ekrana dönecek belli oldu..

TRT1'in Sevilen Dizisi Gönül Dağı için Beklenen Karar Geldi
Yayınlanma Tarihi : 01 Eylül 2021 09:46

TRT1 ekranında yayınlanan Gönül Dağı ilk bölümden itibaren izleyicilerin büyük bir keyifle izlediği diziler arasında yer alıyor.

Hemen hemen her bölümde reyting rekoru kıran Gönül Dağı dizisi için ikinci sezon çekimleri de başladı.

İstanbul'da Dilek karakterinin çekimleri yapıldı sonrasında Eskişehir'e geçildi. Ekip yoğun bir tempoda yeni bölümler için canla başla çalışıyor.

Ancak herkesin merak ettiği bir şey var. Gönül Dağı son olarak Kurban bayramında 'Bayram Özel' bölümüyle ekrana gelmişti. Yeni Sezonun ne zaman başlayacağı çok merak ediliyordu.

TRT tarafından alınan karar belli oldu. Televizyon gazetesinin geçtiği habere göre Gönül Dağı dizisi, 11 Eylül Cumartesi Saat 20.00'de yeni sezonun ilk bölümüyle ekranda olacak..

gonul-daginda-vedadan-sonra-transfer-surprizi-yildiz-isim-yeni-sezonda-ekibin-parcasi-olacak-1629284084-3571.jpg

Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde çekimleri süren dizinin yeni sezonunda hikayede kapsamlı bir değişiklik beklenmiyor. Ancak izleyiciler yeni bölümlerde büyük sürprizlerle karşılaşacak.

Dizide Kız Kulesi ayrıntısı ise damga vuran başka bir ayrıntı olacak. İstanbul'un dört bir yanından gelecek görüntülerle harmanlanan yeni sezondaki bölümler Eskişehir'de devam ediyor..

Şimdiden dizinin takipçileri 11 Eylül tarihini iple çekiyorlar. Öte yandan dizinin yeni bölümlerinde yeni karakterlerin ve çok sayıda ünlü oyuncunun da kadroda yer alacağı konuşuluyor.

TRT1'e Masumlar Apartmanı ve Teşkilat dizileri kadar reyting getiren Gönül Dağı dizisinin 3.sezonda bile devam edeceğine yönelik iddialar gündeme gelen bir diğer konular arasında..

Kaynak: Televizyongazesi.com - Objektif Port