TRT1'in Seksenler Dizisinde Seyircileri Derinden Üzecek Bir Gelişme Daha

İlk olarak Rasim Öztekin’in vefatıyla sarsılan sonrasında da Kemal Kuruçay'ın kalp krizi geçirmesiyle büyük bir acı yaşayan Seksenler dizisi kötü haberler almaya devam ediyor. TRT1 ekranlarındaki Seksenler dizisi reytinglerde düşüşte.

TRT1'in Seksenler Dizisinde Seyircileri Derinden Üzecek Bir Gelişme Daha
Yayınlanma Tarihi : 30 Ekim 2021 20:00

TRT1'in sevilen dizisi Seksenler 2019 yılında hayranları ile yeniden buluşmaya başladı. Birçok acı haber ile yüzleşen Seksenler ekibi çalışmaya ve üretmeye tüm hızıyla devam ediyor. Ancak son gelen haberler hem dizi ekibini hem de hayranları üzdü.

Seksenler, 2012 yılında TRT1 ekranlarında yayınlanmaya başlamıştı. 2017 yılında 228. bölümü ile ekranlara veda eden dizi, 2019 yılında tekrardan izleyicisi ile buluşmaya başladı. 2 yıl aradan sonra ekranlara dönen dizi haftalık programdan çıkmış, günlük olarak yayınlanmaya başlamıştı.

Başrollerinde usta isimleri ağırlamış olan dizide, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, İlker Ayrık, Hakan Bulut, Özlem Balcı ve Rasim Öztekin yer aldı. Ancak usta oyuncu Rasim Öztekin'in vefatı ile ilk darbesini alan dizi, Kemal Kuruçay'ın kalp krizi geçirmesi ve ardından gelen vefat haberi ile sarsılmıştı. Yoluna acı dolu haberlerle devam dizi bu kez reyting sıralamasındaki yeriyle sarsıldı.

Hafta içi beş gün yayınlanan dizinin reytingleri şu sıralar istenilenin oldukça altında kaldı. Dizinin Cuma günü yayınlanan haftanın final bölümü, tüm kişilerde 42. sırada, AB'de 26., ABC1'de ise 32. sırada yer aldı.

İki ünlü usta ismi kaybeden dizi ekibinin reytingleri düşüşe geçti. Seksenler ekibi şu sıralar sıkıntılı bir dönem yaşıyor. Ancak TRT1'in reytingi düşük dizileri yayından kaldırmadığını biliyoruz.

Gelecek haftalarda dizinin gidişatının ne olacağını hep birlikte izleyip göreceğiz.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port