TRT1'in Masumlar Apartmanı Dizisine Kötü Haber! Güçlü Bir Rakip Geldi

Ezgi Mola, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı TRT1 ekranlarında yayınlanan TV dizisi Masumlar Apartmanına final yaptıracak güçlü bir dizi geldi! Üstelik FOX TV'den...

TRT1'in Masumlar Apartmanı Dizisine Kötü Haber! Güçlü Bir Rakip Geldi
Yayınlanma Tarihi : 04 Ekim 2021 23:47

Salı Akşamları TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi iki sezondur yoluna rakipsiz bir şekilde devam ediyor. Dizide dram sahnelerinin ve hastalık sahnelerinin gereğinden fazla olması sıkıcı bir hal almasına neden oldu.

Seyirciler özellikle Rüya karakterinin diziye girip yaptığı saçmalıklardan oldukça rahatsız olmaya başladı. Uyarlandığı kitaptaki hikayeden de çok farklı bir hikayeye doğru adım adım ilerleyen Masumlar Apartmanı dizisi reyting konusunda birinciliği şimdilik hiç bir diziye kaptırmasa da FOX TV oldukça iddialı bir diziyi yayına verdi.

Henüz 2 bölümdür ekranda olan ''Evlilik Hakkında Her şey'' dizisi sosyal medyada en çok konuşulan dizilerden biri haline geldi.

Dizinin tekrar bölümü ve fragmanları bile izlenme rekorları kırdı. Kanalın resmi adresinde yayınlanan 3.bölüme ait fragman bile 1 milyonu aşkın izlenme aldı. Üstelik sadece 2 gün gibi bir sürede..

MASUMLAR APARTMANI'NIN İŞİ ARTIK ZOR

Evlilik hakkında her şey dizisiyle ilgili açıklamalarda bulunan Objektif Port Genel Yayın Yönetmeni Sadık Şimşek şu bilgileri verdi:

Masumlar Apartmanı dizisini yayınlandığı ilk günden itibaren takip edenlerden biri de benim. Ancak FOX TV ekranında yeni yayına giren Evlilik hakkında her şey dizisi benim gibi bir çok seyircinin kafasını karıştırabilir. Son dönemde yargı temalı diziler oldukça ilgi çekmeye başladı. Özellikle Hülya Avşar'ın başrol oyuncusu olduğu Masumiyet dizisi iddialı bir giriş yapmış ancak sabredilmemesi nedeniyle yayından kaldırılmıştı. Oradaki ilgiyi fark eden yapımcılar peş peşe yargı konulu diziler yayınlamaya başladılar. Kanal D'deki Yargı dizisi de başarılı bir yapım.

Evlilik Hakkındaki Her şey dizisinde de yargının işleyici ve boşanma hukuku üzerine sahneler yer alıyor. Kadına şiddet konusunun dizide işlenmesi ve savaşçı bir başrol kadın oyuncusunun olması dram dizilerinden sıkılanları bu diziye çekebilir. Masumlar Apartmanı dizisinde hikaye artık durağan bir hal aldı.

Bir süre daha dizi kuşkusuz reyting konusunda zirvede olacak. Ancak Evlilik hakkında her şey dizisi önümüzdeki bir kaç bölümde de bu şekilde devam ederse Masumlar Apartmanı dizisinden seyirci kaçırmaya devam edebilir. Ekranda ne olur bilemeyiz ama görünen o ki Masumlar Apartmanı 3.sezonu zor görecek gibi.