TRT1'in fenomen dizisi Teşkilat'ta yürek yakan yeni ayrılık

TRT ekranlarında yayınlanan TV dizisi Teşkilat beklenmedik bir ayrılıkla sarsıldı. 2.sezona daha yeni başlamıştı..

TRT1'in fenomen dizisi Teşkilat'ta yürek yakan yeni ayrılık
Yayınlanma Tarihi : 28 Eylül 2021 19:44

Pazar akşamları TRT1 ekranında yayınlanan ve MİT tarafından da desteklenen Teşkilat dizisi ikinci sezona başladı. Ancak dizide herkesi üzen bir veda yaşandı.

Diziye yeni karakterler transfer edilmiş olsa da diziden ayrılan karakterler yürek yakıyor. Pazar akşamı yayınlanan bölümde de yeni karakterler giriş yaptı. Kurtlar vadisi diziyle fırtınalar estiren Memati yeni Gürkan Uygun diziye dahil oldu. Onun ardından da Hakan Boyav ve Turgut Tunçalp gibi isimler Yeni Akit'te yer alan habere göre diziye dahil oldular.

Kemal ölerek diziye veda etti.

Dizinin 2.sezonu büyük bir heyecanla başladı. Ceren ekip tarafından gözaltına alındı. Hafızasını kaybeden Serdar'a ise geçmişi hatırlatılmaya çalışıldı. Diziye yeni dahil olan Gürkan Uygun yani dizideki adıyla Yıldırım Türkiye'ye gelerek ilk operasyonunu gerçekleştirdi. Operasyon Doğu Akdeniz'de yer alan Mavi Vatan 1 Gemisine gerçekleştirildi.

Gemide yaşanan büyük patlama sonrası Zehra'nın eski eşi rolüne hayat veren Kemal ölerek diziye veda etti. Öte yandan dizinin yayınlanan 16.bölüm fragmanında ise bu patlamanın faillerinin arandığı sahneler yer aldı.

KEMAL KİMDİ?

mert-karabulut-kimdir.jpg

Teşkilat dizisinde Kemal karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Mert Karabulut.. 25 Ekim 1982 yılında Ankara'da doğan Mert Karabulut , Matematik bölümünü okumasına rağmen sanata ilgi duymuş ve oyunculuğa adım atmıştır. Seyirci karşısına ilk kez tam 20 yıl önce bir filmle çıkmıştır.

2.Sezonuyla fırtınalar estiren Teşkilat dizisi 3 Ekim Pazar günü 16.bölümüyle ekranda olacak...

Öte yandan Teşkilat dizisinin resmi kanalında da yayınlanan fragmandan da ilk sahneler geldi. İşte fragman

İlgili Haberler