TRT1'in En İddialı Dizisinin Adı Değişti, Seyirciler Değişime İnanamadı

TRT ekranlarında yayınlanacak yeni bir TV dizisi gündemde yer almaya devam ediyor. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe’nin aldığı dizinin ismi başlamadan değişince olay oldu. İşte detaylar...

TRT1'in En İddialı Dizisinin Adı Değişti, Seyirciler Değişime İnanamadı
Yayınlanma Tarihi : 03 Eylül 2021 18:30

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre, TRT1'in geçtiğimiz ay çekimlerine başladığı dizinin ismi yine değişti. Yeni dizi isim değişikliği ile başlamadan olay oldu.

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe'nin yer aldığı etkileyici bir tarihi dizi projesi TRT1 ekranlarında yayınlanacak. Uzun süre önce hazırlıkları başlayan dizi için hem Türk hem de yapancı ekip çalışıyor.

Geçtiğimiz ay çekimlerine başlanan dizi, Barbaros Hayreddin Paşa'nın hayat hikayesini anlatacak. Ancak tarihi dizi projesinin önüne isim değişikliği geçti.

İlk olarak Barbaros olarak açıklanan dizinin ismi daha sonra Barbaroslar olarak gündeme geldi. Ardından yine bir değişiklikle Barbaros Kardeşler olarak basında duyuruldu.

Son İsmi Es Film Koydu

TRT1'in çok önemli tarihi dizi projesine imza atmasına rağmen isim konusunda henüz anlaşamamış olması ve yapımcısından da hiçbir açıklama gelmemesi birçok kişinin kafasını karıştırdı. Ancak son noktayı Es Film koydu.

Es Film tarafından hazırlanan tarihi dizi projesinin ismi, Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı olarak yayınlanacak.

İlk Fragman Yayınlandı

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe'nin yer aldığı TRT1'in yeni tarihi dizi projesi Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı ilk fragmanı yayınlandı. Yakında yeni bir fragmanında geleceği duyuruldu.

İlk fragmanıyla yayınladığı gün sosyal medyada çok konuşulan dizinin Ekim ayında ilk bölümüyle izleyiciyle buluşması bekleniyor.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port