TRT1'den yeni dizi! Gönül Dağı dizisini tahtından etmeye hazırlanıyor

TRT1 ekranlarında yeni bir dizi yayınlanacak. Gönül Dağı dizisini tahtından etmesi beklenen dizi üstelik Üsküp'te çekiliyor

TRT1'den yeni dizi! Gönül Dağı dizisini tahtından etmeye hazırlanıyor
Yayınlanma Tarihi : 10 Haziran 2022 17:19

TRT1 ekranlarında sımsıcak bir aile dizisi yayınlanacak. Kuzey Makedonya'nın başkenti Üsküp'te çekilen dizinin en az Gönül Dağı dizisi kadar etkileyici bir dizi olması bekleniyor.

ELVEDA RUMELİ FIRTINASI YENİDEN

Sosyal medyada yeni dizi için Elveda Rumeli dizisi fırtınası yeniden başlıyor yorumları yapılıyor.

Erdal Özyağcılar ve Emre Bey'in aynı zamanda da çok sayıda usta oyuncunun yer aldığı Balkan Ninnisi dizisi yakında TRT1 ekranlarında yayında olacak.

Öte yandan dizi Üsküp Türk Çarşısında ve Üsküp'ün Gazibaba semtinde çekiliyor. Erdal Özyağcılar dizi de ''Köfteci Süleyman'' karakterine hayat veriyor.

BİNLERCE KİŞİ İZLEDİ

Balkan Ninnisi dizisinin TRT1 tarafından paylaşılan ilk tanıtım fragmanı da binlerce kişi tarafından izlendi.

GENÇ YETENEKLER DİKKAT ÇEKİYOR

Balkan Ninnisi dizisinde Kuzey Makedonya'daki Türk tiyatrosunda yer alan genç yetenekler de dikkat çekiyor.

Aylar süren çalışmanın ardından Balkan Ninnisi dizisi için tüm hazırlıklar sona erdi ve çekimler de tüm hızıyla devam ediyor.

Balkan Ninnisi dizisi yakında TRT1 ekranlarında yayında olacak. Dizinin uzun soluklu olması beklenirken dizide Makedon bir kız ile Türk bir gencin aşk hikayesi anlatılacak.

Başrol kadrosu kadar hikayesi de oldukça dikkat çeken Balkan Ninnisi dizisinde ayrıca göç hikayelerine ve büyüleyici balkan müziklerine de yer verilecek.