TRT1'den Seksenler Dizisi İçin Beklenmedik Bir Karar Geldi

TRT1 ekranında yayınlanan TV dizisi Seksenler seyircisini yakından ilgilendiren önemli bir karar alındı. Seksenler dizisiyle ilgili alınan kararın ayrıntıları da belli oldu. İşte ayrıntılar...

TRT1'den Seksenler Dizisi İçin Beklenmedik Bir Karar Geldi
Yayınlanma Tarihi : 14 Ağustos 2021 18:50

TRT1'in sevilen dizi Seksenler'den seyircisini sevindiren haber geldi.

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; Haziran ayından bu yana her Perşembe akşamı yayınlanan TRT1'in sevilen dizi Seksenler, yaz dönemi için günlük formattan haftalık programa geçiş yapmıştı. İyi reytingler alan dizi için kanal, haftalık bölüm sayısını ikiye çıkarttı. TRT1'in kararın ardından Seksenler dizisi artık yeni bölümlerini Pazartesi ve Perşembe akşamları yayınlayacak.

Haftada iki yeni bölüm yayınlanacak dizi için kış döneminde nasıl bir yayın akışı izleyeceği merak edilen sorular arasındaydı.

Kanal, yaz dönemi için en önemli saatler olarak bilinen prime-time zamanında yayınladığı Seksenler dizisini, kış dönemimde ana haber bülteni öncesi yine günlük dizi formatında yayınlamaya devam edecek.

Her hafta Pazartesi ve Perşembe günü iki yeni bölümle ekranlara gelecek dizi, eylül ayı itibariyle eski formatına dönerek hafta içi her gün saat 18.00'de yayınlanacak.

Yaz sezonunda her hafta iki yeni bölüm yayınlanacak Seksenler dizisinin 16 Ağustos Pazartesi akşamı yayınlanacak 8. Bölüm fragmanı...

Kaynak: Televizyon Gazetesi - Objektif Port