TRT1'den Ayrılacağı İddia Edilen Ezgi Mola'yı Sarsan Ölüm Haberi!

TRT1'deki Masumlar Apartmanı adlı TV dizisinden ayrılacağı öne sürülen Ezgi Mola bugün acı bir haberle sarsıldı. Diziden ayrılmayacağı ortaya çıkan Mola, kötü haberi paylaştı.

TRT1'den Ayrılacağı İddia Edilen Ezgi Mola'yı Sarsan Ölüm Haberi!
Yayınlanma Tarihi : 12 Ağustos 2021 19:05

TRT1 ekranlarında yayımlanan, yapımcılığını OMG Pictures'in yaptığı ve yönetmen koltuğunda 3 başarılı ismin yer aldığı Masumlar Apartmanı'nın başrol oyuncusu Ezgi Mola acı bir haberle sarsıldı.

TRT1 ekranlarında gerçek hayattan alınmış hikayesi ve çarpıcı sahneleriyle yayımlanan Masumlar Apartmanı'nda Merve Dizdar ve Birkan Sokullu ile başrolleri paylaşan Ezgi Mola köpeğinin ölümüyle yıkıldı.

Sosyal medya hesabından köpeğini kaybettiğini duyuran güzel oyuncu, hayvan sevgisi ve hayvan haklarına verdiği mücadeleyle de oldukça tanınıyor.

Mola, Tibet Spaniel cinsi olan Suşi isimli köpeğinin hayatını kaybettiğini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Ezgi Mola'nın Bıdı ve Kuki adından iki köpeği daha var.

233928.jpg

Peki Ezgi Mola Kimdir?

Ezgi Mola, 29 Mart 1983'te İstanbul'da dünyaya gelmiştir.

Henüz lisedeyken Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi alan Mola, liseden mezun olduktan sonra da eğitim almaya devam etti. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'ni birincilikle bitiren Mola'nın ilk televizyon tecrübesi Karate Can dizinde aldığı bir rol oldu. Aydoğan Temel'den de tiyatro eğitimi alan Mola, ilk tiyatro sahnesi deneyimini de Çürük Elma oyunuyla kazandı.

Birçok dizi ve film projesinde yer alan genç oyuncu TRT1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'nda Safiye karakterine hayat veriyor.

Kaynak: Posta Gazetesi - Objektif Port

İlgili Haberler