TRT1'deki Teşkilat Dizisinden Kötü Haber Geldi, Hep Zirvede Yer Alıyordu

TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi hiç beklenmedik bir darbe yedi. Seyircilerin büyük bir bölümü Kanal D ekranlarında yayınlanan diziyi izlemeye başladı. İşte ayrıntılar...

TRT1'deki Teşkilat Dizisinden Kötü Haber Geldi, Hep Zirvede Yer Alıyordu
Yayınlanma Tarihi : 19 Ekim 2021 19:55

TRT1'in geçen sezonun iddialı dizisi Teşkikat, bu sezon da hikayesi ve görüntü kalitesi olarak ilgi çekmeye devam ediyor. Ancak izleyici ilgisinin düştüğü gözlemlendi.

TRT1 ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan Teşkilat dizisi reyting zirvesinde sarsıntı yaşıyor. Daha önce rakibi olmayan diziye Kanal D'den güçlü bir rakip geldi.

Kanal D'nin Pazar akşamları izleyicilerle buluşturduğu yeni dizisi Yargı, oyuncu performansı ve hikayesi ile göz dolduruyor. Başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun yer aldığı dizi, oyuncu performansı ile izleyicileri adeta ekran başına kilitliyor.

Yargı dizisinin hikayesi ve ekibinin güçlü olması, her hafta daha dinamik ve heyecan yaratan bölümlerin gelmesi TRT1'in gün birincisi dizisi Teşkilatı tehdit ediyor.

Geçtiğimiz Pazar 5. bölümü yayınlanan Yargı dizisi, yine iyi reytingler ile ön plana çıktı. Tüm kategorilerde Teşkilat dizisinin arkasında yer alan dizi, birincilik yolunda ilerliyor.

Eğer Yargı dizisinin hikayesinde bir sorun olmaz ve çizgisinde kaymaz ise Teşkilat dizisinin en ufak bir düşüş yaşaması, kendisini zirveye oturtur.

Kaynak: televizyongazetesi.com - Objektif Port