TRT1'deki Masumlar Apartmanı Dizisi Karıştı! Gülben Meğer Hiç Masum Değilmiş

TRT1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde gerçek ortaya çıkıyor. Diziye TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinin başrol oyuncusu Binnur Kaya'da dahil olunca Merve Dizdar'ın hayat verdiği Gülben karakteri hakkındaki gerçek ortaya çıktı!

TRT1'deki Masumlar Apartmanı Dizisi Karıştı! Gülben Meğer Hiç Masum Değilmiş
Yayınlanma Tarihi : 03 Kasım 2021 18:01

TRT1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi 45.bölümüyle dün ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde ortalık fena karıştı.

Gülben Kırmızı Oda dizisindeki doktor hanımın yanına giderek tedavi olmaya karar verdi. Orada ne var ne yok çocukluğuna dair anlatmaya başladı. Doktor hanıma gitmek Gülben'e iyi geldi.

Ardından eve gelen Gülben bu yaşadıklarını ablası Safiye'ye anlatmak istedi. Safiye duydukları karşısında çok kızdı.

Gülben gözyaşları içerisinde ablasına sitem ederek odasına çekildi.

ESAT EVLENMEK İSTİYOR

Öte yandan Esat ayrıldığını bildirmek için Gülben'in yanına geldi. Gülben'in saf tavırları karşısında etkilenen Esat tam ayrılacakken kimseye haber vermeden Han ve İnci'nin yaptığı gibi evlenelim diyerek Gülben'e büyük bir şok yaşattı.

Gülben ve Esat'ı dinleyen Safiye ise neye uğradığını şaşırdı.

GERÇEK YÜZÜ ORTAYA ÇIKIYOR

Ancak Saf ve temiz yürekli bir kız olarak bildiğimiz Gülben'in gerçek yüzü 46.bölümde ortaya çıkacak. Ablası Safiye'nin evlenmesine herkes kıskandığı için Han engel oldu sanıyordu. Ancak Gülben yayınlana yeni fragmanda doktor hanıma her şeyi itiraf ediyor.

Meğer Safiye'nin evlenmesine sinsi bir şekilde o engel olmuş. Saf iyi yürekli kız diye bildiğimiz Gülben meğer büyük bir kıskançlık kriziyle yaşayan bir insanmış.

İşte Masumlar Apartmanı dizisine ait 46.bölümden fragman

İlgili Haberler