TRT1'deki Masumlar Apartmanı dizisi için tartışma yaratacak karar!

Ezgi Mola, Merve Dizdar ikilisinin başarılı performansıyla ekrana gelen TRT1'deki Masumlar Apartmanı dizisi için senaristler tartışma yaratacak bir karar aldı.

TRT1'deki Masumlar Apartmanı dizisi için tartışma yaratacak karar!
Yayınlanma Tarihi : 31 Ekim 2021 23:07

Masumlar Apartmanı her salı fırtınalar estirmeye devam ederken diziyle ilgili beklenmedik kararlar gündeme geldi. İlk sezon reyting zirvesine koşan Masumlar apartmanı yeni sezonda da aynı iddiasını devam ettiriyor.

Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın başarılı uyumu herkes tarafından beğeniyle izleniyor. Senaristler senaryoya hız vermeye karar verdi.

Dizinin hikayesindeki kararlar ve tercihler seyirciler tarafından eleştirilmeye başlandı.


Gülben iyileşmeye karar veriyor ve Kırmızı Oda dizisindeki doktor hanım diziye konuk oluyor. Daha önce de Gülben , Kırmızı oda dizisine konuk olmuştu. İki yapımın da aynı firmaya ait olması nedeniyle hikayede bu tarz geçişkenlikler devam edecek görünüyor. Bu yolla iki dizinin reytingleri artırılacak.

Dizinin yeni bölümünden yeni sahneler geldi. Safiye yataklara düştü ve hasta oldu. Gülben ise iyileşme yolunda hızla ilerliyor. Safiye bu durumdan kötü etkilendi. Tedavi olması gerekiyor ancak tedavisi için artık geç kalındığı da bir gerçek.

Evin reisi Hikmet baba bu acı gerçeği haykıracak

Gülben iyileşme yolunda hızla ilerlerken doktor hanım ona umut ışığı aşılayacak.

Öte yandan Televizyon gazetesi tarafından derlenen habere göre senaristlere eleştiriler artıyor. Naci ve Safiye'nin saçma sapan nedenlerle sürekli ayrılması seyirciyi rahatsız etmeye başladı.

Artık Naci ve Safiye'nin de kavuşmasını isteyen hayranlar senaristlerin bu denli rahatsız edici sahneler yazmasından rahatsızlar.

Bir çok kişi 45 bölümdür ancak bir doktor fikrinin devreye alınması ise şaşırtıcı yorumunda bulunuyor.

Senaristler de bu eleştirileri dikkate alarak peş peşe Masumlar Apartmanı dizisiyle ilgili yeni kararlar alacak görünüyor.