TRT1'deki Gönül Dağı ve ATV'deki Kardeşlerim dizilerine çok güçlü bir rakip geldi!

Uzun bir süredir rakipsiz olan TRT1 ekranlarındaki Gönül Dağı dizisi ile ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisine FOX TV'den çok güçlü bir rakip dizi geldi. Rakip diziyle ilgili bilgiler de belli oldu..

TRT1'deki Gönül Dağı ve ATV'deki Kardeşlerim dizilerine çok güçlü bir rakip geldi!
Yayınlanma Tarihi : 18 Ekim 2021 18:25

Ekranda yeni bir dizi savaşı başlıyor. Cumartesi akşamları yayınlanan diziler arasında artık Son yaz dizisi yok.

26.bölümüyle Son yaz dizisi final yaparak ekranlara veda etti. Son yaz dizisinin bitme nedeni olarak reytinglerdeki düşüş gösteriliyor.

Gönül Dağı dizisi TRT1 ekranında yayınlanan güçlü dizilerden biri. Dizi tüm kategorilerde birincilikler elde ederken ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisi ise oldukça güçlü dizilerden biri ve tüm kategorileri ikincilikle bitiriyor.

Televizyon gazetesinin derlemesine göre bu iki dizinin izleyicileri adeta kendisine bağlamış olduğu bir ortamda başka yapımların başarılı olması pek kolay görünmüyor.

Sezonun en iddialı dizilerinden biri olarak gösterilen Son yaz dizisi final yaptı ancak FOX TV daha iddialı bir diziyi çoktan hazırlamıştı bile. Elkızı isimli dizi artık Gönül Dağı ve Kardeşlerim dizisine rakip olarak yayınlanacak

Elkızı dizinin çekimleri Muğla'da başlamıştı. Ağustos ayından itibaren çekimleri devam eden Elkızı dizisinin hali hazırda birden çok bölümü bile kanalın elinde bulunuyor.

Başrollerinde yakışıklı oyunculardan İsmail Ege Şaşmaz ve genç yeteneklerden Sevda Erginci yer alıyor. Dizinin yayın tarihi de açıklandı. Buna göre 23 Ekim 2021 tarihinde Cumartesi akşamı saat 20.00'de El kızı dizisi ekranda olacak.

Elkızı dizisi tam bir dram hikayesinden oluşuyor. Edinilen bilgilere göre çok küçük yaşlarda tek başına kalan Ezo karakterinin hayat mücadelesine yer verilecek.

Dizinin diğer oyuncuları arasında ise Fikret Kuşkan, Perihan Savaş, Sedef Avcı, Münir Can Cindoruk, Toprak Sağlam, Macit Koper gibi oldukça güçlü isimler yer alıyor.

Son yaz dizisiyle yüzü gülmeyen FOX TV bu kez Elkızı dizisiyle reytinglerde birinciliği hedefliyor. Kanalın elinde başka dizilerde var ancak kanal düşük performanslı olan ve de reyting getirmeyen dizileri yayından kaldırma konusunda asla geri adım atmıyor. Yayınladığı son bir kaç diziyle çöküş yaşan FOX TV şimdilerde Evlilik hakkında her şey dizisiyle zirveye koşarken benzer bir başarıyı da Elkızı dizisiyle yakalamak istiyor. Bakalım Cumartesi akşamları yayınlanacak olan el kızı dizisi FOX TV'ye nasıl bir katkı sağlayacak hep birlikte görmüş olacağız.

Öte yandan dizinin ilk tanıtım filmiyle ilgili görüntüler de kanalın resmi sayfasından yayınlandı. İşte o tanıtım filmi