TRT1’de yayınlanan Gönül Dağı yayın akışından çıkarıldı! Seyirciler şaşkın

TRT1 ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Gönül Dağı dizisi ara veriyor. Dizinin yeni bölümünün neden yayın akışında yer almadığı da belli oldu. FOX TV'deki Kanunsuz Topraklar dizisi de yayın akışından çıkarılmıştı.

TRT1’de yayınlanan Gönül Dağı yayın akışından çıkarıldı! Seyirciler şaşkın
Yayınlanma Tarihi : 07 Kasım 2021 19:00

FOX TV'de yer alan Kanunsuz Topraklar dizisinin yayın akışından çıkarılması dizi severler açısından deprem etkisi yaratmıştı.

İkinci gelişme ise TRT1'den geldi. Ancak Kanunsuz Topraklar'ın yönetmen değişikliği gibi sorunlar nedeniyle yayın akışından kaldırıldığı belirtilirken Gönül Dağı dizisindeki durum farklı.

Seyirciler yayın akışında göremeyince bir anda şaşkına döndüler.

Yeni bölümün ne zaman yayınlanacağına yönelik bilgiler de gelmeye başladı.

Televizyon gazetesi tarafından paylaşılan haberde TRT1'in Gönül Dağı dizisini yayın akışından çıkarma nedeninin Türkiye ile Cebelitarık arasında oynanacak milli futbol maçı olduğu bildirildi.

Maçın yayınlanacak olması nedeniyle Gönül Dağı dizisi 40.bölümüyle ekranda yer almayacak. 13 Kasım Cumartesi akşamı Gönül Dağı dizisinin yerine maç yayınlanacağından dizi bir hafta ara vermiş olacak.

Eskişehir'de çekimleri devam eden dizinin 40.bölümün ekrana geleceği tarih ise 20 Kasım Cumartesi günü olacak.

Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan'ın başrollerindeki Gönül Dağı dizisi son zamanların en dikkat çeken dizilerinden biri olma özelliğini taşıyor.

Dizinin gerek hikayesi gerekse oyuncuların performansı seyirciler tarafından çok sevilmişti. Cumartesi akşamları reytinglerde zirveye oturan Gönül Dağı dizisi sosyal medyada da en çok ilgi gören diziler arasında yer alıyor.

Normalde Cumartesi akşamları yayınlanan diziler pek tutmamasına rağmen Gönül Dağı dizisi deyim yerindeyse maşAllah dedirtip zirveye oynuyor.