TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat herkesi şaşırtacak

TRT'nin en çok izlenen TV dizisi ''Teşkilat'' yeni sezon çekimlerine başlarken beklenmedik bir karar geldi..

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat herkesi şaşırtacak
Yayınlanma Tarihi : 30 Ağustos 2021 20:22

Geçtiğimiz Sezonda en iddialı TRT dizilerinden biri olan Teşkilat milyonlarca kişiyi ekran başına kilitliyordu.

Ağustos ayının başlarında yeni sezon çekimlerine başlanan dizi Önümüzdeki günlerde Eylül ayrı içerisinde yeniden ekranda olacak.

Teşkilat dizisine yeni katılan iki bomba isim var biri Gürkan Uygun diğeri ise Hakan Boyav.. İki bomba isimle birlikte hikayede önemli değişiklikler yaşanacağı düşünülüyor..

Televizyon gazetesi'nde yer alan habere göre Teşkilat dizisine Lara Domaç'da son katılan isimler arasında..

SEYİRCİLERİ VE EKİBİ ÜZEN HABER

611f597e4e3fe01988b5c6f5.jpg

Öte yandan Teşkilat dizisinde ise herkesi derinden üzen bir gelişme yaşandı. Dizide Mete karakterine hayat veren Mesut Akusta beyin kanaması geçirdi ve sonrasında ameliyat oldu. Aniden evinde rahatsızlanan oyuncunun durumu hayranlarını çok üzmüştü..

57 Yaşındaki usta oyuncunun bir süre dinlenip ardından evine gönderildiği öğrenildi. Herkesi üzen bu gelişme sonrası Mesut Akusta TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinde tekrar yer alacak mı çok merak ediliyordu..

Sevindiren haber geldi ve ünlü oyuncu Teşkilat dizisinden ayrılmayacak. Fakat Mesut Akusta bir süre daha dinlenecek. Önümüzdeki hafta yeniden sete çıkacak ve rolüne devam edecek..

TRT1 Ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinin en az ekranda bir sezon daha devam etmesi bekleniyor. Reyting konusunda en az TRT1'e Masumlar Apartmanı dizisi kadar katkı sağlayan dizi ülke dışında da iyi bir izleyici kitlesine sahip..