TRT1 Ekranlarında Yayınlanan Masumlar Apartmanı Dizisinde Yer alan Oyuncu mahkemelik oldu

TRT1 Ekranlarının en sevilen TV dizisi Masumlar Apartmanında Ezgi Mola Yani Safiye'nin annesini canlandıran Açelya Devrim Yılhan mahkemelik oldu..

TRT1 Ekranlarında Yayınlanan Masumlar Apartmanı Dizisinde Yer alan Oyuncu mahkemelik oldu
Yayınlanma Tarihi : 20 Ağustos 2021 00:21

Zaman zaman ünlüler hayranlarının ilgisi kadar nefretiyle de karşılaşabiliyorlar. Bugün gün boyu haber sitelerinde bir haber dolaştı durdu. Masumlar Apartmanı dizisinde oynayan Açelya Devrim Yılhan hakkında bir haberdi bu.

Sosyal medyada Ç.G Adlı bir hayranı kendisine tehdit içerikli mesajlar gönderdi. Gönderdiği bu mesajların peşini bırakmayan ünlü oyuncu soluğu mahkemede aldı.

Ünlü oyuncunun kendisine verdiği özel cevabı da yayınlayarak özel hayatın ve haberleşmenin gizliliğini ihlal suçunu işleyen 25 yaşındaki şahıs hakkında ünlü oyuncu savcılığa şikayette bulundu.

Ardından şahıs hakkında iddianame hazırlandı ve Asliye ceza mahkemesinde yargılanmasına karar verildi.

Konuyla ilgili olarak Sabah gazetesinin aktardığı habere göre 25 yaşındaki Ç.G'ni kişilerin huzurunu bozma, hakaret, tehdit, ifşa suçlarından 7 yıla kadar hapsi talep ediliyor..

AÇELYA DEVRİM YILHAN KİMDİR?

Safiye'yi canlandıran Ezgi Mola kadar en az Açelya Devrim Yılhan'da merak ediliyor. Peki kimdir Yılhan?

Henüz 35 yaşında olan Açelye Devrim Yılhan'ın doğum yeri Ankara'dır. Bilkent Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olan ünlü oyuncu Adını Leyla İle Mecnun dizisinde Eylül karakterine hayat vererek duyurmuştur. Beni Unutma filimde de Olcay rolüne hayat veren ünlü oyuncu İnadına Yaşamak dizisi ve Panayır Köyden gider filminde rol almıştır.

Şimdilerde TRT1 Ekranında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Hasibe karakterine hayat vermektedir. Dizide Hasibe yaşamamaktadır bir ölüdür. Ve Ezgi Mola'nın canlandırdığı Safiye karakterinin hayallerinde yaşamaktadır.

Kaynak: SABAH - OBJEKTİF PORT

İlgili Haberler