TRT1 dizisinde Merve Dizdar krizi! Masumlar apartmanı karıştı

Masumlar apartmanı dizisinde Gülben Karakterine hayat veren Merve Dizdar dizinin yayımlanan son bölümüne damga vurdu . Gerçekler ortaya çıktı..

TRT1 dizisinde Merve Dizdar krizi! Masumlar apartmanı karıştı
Yayınlanma Tarihi : 10 Kasım 2021 04:25

Masumlar apartmanı dizisinde Naci ve Safiye'nin zorlu aşkı damga vuruyor.

Safiye ve Naci'nin büyük acılar yaşamasına neden olan kişi meğer Han ve Hasibe değil bizzat Gülben'in ta kendisi çıktı.

Gülben doktor hanıma gerçekleri anlattı.

Gülben yıllar önce çocukken Safiye'nin Naci'ye yazdığı mektupları okumuş ve annesine durumu bildirmiş. Bunu öğrenen Hasibe sinirlenerek Naci ve Safiye'nin bulustugu yere gitmiş. Burada da Naci ve Safiye korkarken Naci kaza geçirir.

Bu kaza iki sevenin ayrılığına neden olmuştur. Sonrasında yolları yeniden kesişmiş olsa da Safiye ve Naci için hiç bir şey eskisi gibi olmamıştır.

Bunun sorumlusu ise Merve Dizdar'ın hayat verdiği Gülben karakteri.

Bugüne dek yayınlanan her bölümde sevilen karakterlerden biri olan Gülben artık dizinin nefret edilesi karakterleri arasına girmiş oldu.

Her ne kadar sosyal medyada Gülben'e hak verenler olsa da çok sayıda yorumcu Gülben'e ateş püskürdü! Şimdi herkes yeni bölümde evlenmekten vazgeçen Gülben'in bu durumu Esat'a nasıl söyleyeceğini merak ediyor.

Han ve Rüya karakteri arasındaki kriz tekrar derinleşebilir. Final sahnesinde Hikmet bey Safiye'nin gözü önünde Rüya'nin annesi Han'a adeta nefret kustu. Masumlar apartmanında büyük kriz var. Han ayrıca Bayram'ın Safiye'ye casusluk yaptığını öğrendi. Yeni bölümde işler baya karışmış olacak.

Masumlar Apartmanı her Salı akşamı Trt1 ekranında yayına geliyor.