TRT Teşkilat Dizisi İçin Herkesi Şaşırtan Kararını Duyurdu

TRT1 ekranlarında yayınlanan TV dizisi Teşkilat için beklenmedik bir karar alındı. Yeni sezonda diziyle ilgili yapılan değişiklik seyirciyi de şaşırttı. İşte ayrıntılar...

TRT Teşkilat Dizisi İçin Herkesi Şaşırtan Kararını Duyurdu
Yayınlanma Tarihi : 23 Ağustos 2021 18:15

Yeni Akit'in haberine göre; TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinin yeni sezonunda ekibe yeni isimler dahil oldu. Ayrıca Teşkilat dizisi hayranlarını şaşırtan bambaşka bir değişiklikte yapıldı.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinin yeni sezon çekimlerine başlandı. Ankara'da çekimleri devam eden dizinin yeni sezonda kadrosuna iki yeni isim katıldı. Yeni sezonda Hakan Boyav ve Gürkan Uygun izleyicileri selamlayacak. Ayrıca, TRT dizinin yayın günü için de kolları sıvadı. Kanalın aldığı karar doğrultusunda Teşkilat dizisi hafta içi her gün yayınlanacak. Önümüzdeki perşembe gününden itibaren dizi tekrar bölümleriyle hafta içi her gün 16.00'da TRT1 ekranlarında olacak.

Yeni sezon tanıtımı henüz yayınlanmayan dizide, izleyicileri neler bekliyor hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Peki Hakan Boyav Kimdir?

Hakan Boyav, 10 Ocak 1964'te İzmir'in Ödemiş ilçesinde dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanat Fakültesi'nden mezun olan Boyav, Diyarbakır Devlet Tiyatrosu'nun kurucuları arasında yer aldıktan sonra aynı kurumda 5 yıl çalışmıştır. Antalya Devlet Tiyatrosu'nda da 10 yıl süreyle çalıştıktan sonra Ankara Devlet Tiyatrosu'na geçiş yapmıştır. Çalışma hayatına Ankara Devlet Tiyatrosu'nda devam eden Hakan Boyav, Asmalı Konak, Kurtlar Vadisi Pusu, Beyaz Karanfil, Payitaht Abdülhamid, Maraşlı, Hanımın Çiftliği gibi önemli dizilerde rol almıştır.

Peki Gürkan Uygun Kimdir?

Gürkan Uygun, 27 Mayıs 1974'te İzmit, Kocaeli'de dünyaya gelmiştir. Kurtlar Vadisi dizisinde hayat verdiği Memati Baş karakteriyle hafızalara kazınan Uygun, amatör tiyatroyla başlayan oyunculuk serüvenine İstanbul Tiyatrosu Devlet Konservatuvarında devam etmiştir. Öte yandan Dormen Tiyatrosu'nda da eğitim almıştır. Gürkan Uygun; Tatlı Kaçıklar, Yedi Numara, Deli Yürek, Kurtlar Vadisi ve Muhteşem Yüzyıl gibi önemli projelerde yer almıştır.

Kaynak: Yeni Akit - Objektif Port

İlgili Haberler