TRT Dizisi Masumlar Apartmanı'ndaki gizem açığa çıktı! O isim bakın kimmiş

TRT1 Ekranlarında yayınlanan TV dizisi Masumlar Apartmanı yeni sezonda da fırtınalar estirecek görünüyor. Dizinin sevenleri diziyi merakla beklerken gizemli kişi de çözüldü..

TRT Dizisi Masumlar Apartmanı'ndaki gizem açığa çıktı! O isim bakın kimmiş
Yayınlanma Tarihi : 12 Eylül 2021 01:44

TRT1 Ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi kuşkusuz geçtiğimiz sezona damga vuran dizilerden sadece biriydi. Dizinin 2.sezonu 14 Eylül 2021 tarihinde TRT1 ekranlarında olacak.

Dizinin ikinci sezonundan da tanıtım videosu geldi. Yeni sezonda artık inci karakteri yok. Han ise ruh sağlığı tamamen bozulmuş biri olarak izleyici karşısına çıkacak.

Güzel oyuncu Melisa Şenolsun diziye dahil oldu. Han'ın arkadaşı olacak Melisa'nın önümüzdeki bölümlerde Han ile aşk yaşaması bekleniyor.

Bu sezona damga vuracak gelişmenin de bu aşk hikayesinde şekillenmesi bekleniyor.

Tanıtım videosunda bir karakterle ilgili dikkat çeken iddialar sosyal medyada dolaşıma sokuldu.

1631364825-508da9.png

Yüzü bir anda beliren kişinin diziye katılacak yeni bir oyuncu olacağı öne sürülmüştü. Ancak bu iddialar boş çıktı. Yeni Akit gazetesinin haberine göre o kişi Anıl'dan başkası değil.

640xauto-2-465.jpg

Han ile akıl hastanesine aynı zamanlarda yatan Anıl , günden güne iyileşme gösteriyor. Yani bu demek oluyor ki Anıl karakteri bu sezonda Masumlar Apartmanı dizisinde yer alacak..:

NACİ'NİN DURUMU?

Bir diğer merak edilen detay ise Safiye'nin sevgilisi rolündeki Naci'nin diziye devam edip etmeyeceği. Son bölümlerde Naci Amerika'ya tedavi için gitmiş ve İstanbul'dan ayrılmıştı. Merakla beklenen haber ise bizzat oyuncu Tansel Öngel'in kendisinden geldi. Masumlar Apartmanı dizisinin tanıtım videosunu sosyal medyasından paylaşan Tansel Öngel diziye devam edeceğinin açıklamasını yaptı..

Safiye karakterinin de değişeceği öne sürülmüş Ezgi Mola yaptığı açıklamayla söz konusu iddiaları yalanlamıştı..