Tolgahan Sayışman’ın dizisinde rol arkadaşıydı aşk gerçek oldu evleniyorlar

Bir dizi aşkının daha gerçek olduğu ortaya çıktı. Yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman'ın dizisinde rol alan dizi aşıkları gerçekte de evlenmeye karar verdiler

Tolgahan Sayışman’ın dizisinde rol arkadaşıydı aşk gerçek oldu evleniyorlar
Yayınlanma Tarihi : 24 Ağustos 2021 20:01

Türkiye ve dünyanın dört bir yanında yayınlanan bazı dizilerde oynayan oyuncular aşk hikayesini canlandırıyorlar. Sonrasında ise dizi oyuncularının hikayedeki aşkı nedense gerçeğe dönüşüyor.

Bir dizi aşkı daha gerçeğe dönüştü.

Yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman'ın yönetimindeki Han Medya şirketinin imza attığı Limit adlı dijital dizide rol alan iki oyuncu aşk yaşamaya başladılar. Dizide yer alan Erdem Şanlı ile Miray Akay bu aşkını ciddiye bağlayarak nişanlanma kararı aldılar ve nişanladılar.

TV100 Ekibinden Birsen Altuntaş tarafından duyurulan haberi araştırdığımızda haberin gerçek olduğu bilgisine ulaştık.

Lisede okuyan bir öğrenci grubunun büyüleyici hikayesine yer veren dizide Erdem Şanlı İle Rus Asıllı oyuncu Miray Akay resmen aşk yaşamaya başladılar..

ÇEKİMLER SIRASINDA BAŞLADI

Edinilen bilgiye göre Balıkesir'de yapılmakta olan çekimler sırasında yakınlaşan 2 genç oyuncu ardından evlilik planları yapmaya başladılar. Bu kapsamda da nişanlandılar. Akay ve Şanlı aşklarını sosyal medyadan duyurmayı da ihmal etmediler.

AİLESİYLE TANIŞACAKLAR

3171761-181449ead19f1bb2ebb0ec2ba054418b-640x640.jpg

Ayrıca gelen bilgilere göre çift aileyle tanışmak için Ukrayna'ya uçtu.. Anlaşılan çok geçmeden ufukta düğün var...

Erdem Şanlı kimdir?

Henüz 24 yaşında olan Erdem Şanlı 02. Eylül.1996 'da İzmir'de doğdu.

GÖÇMEN KÖKENLİ

Boşnak bir ailenin en büyük çocuğu olan Erdem Şanlı'nın üç kardeş olduğu öğrenildi. Yakışıklı oyuncunun Babası özel şirkette satış temsilcisi ve spor kulübü başkanı, annesi emekli muhasebeci.

HAYATI NASIL DEĞİŞTİ?

2015 yılında İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon bölümünü kazanıp okumak için İstanbul'a gelir ve sonrasında da kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanır. İlk oyunculuk deneyimini Vatanım Sensin dizisiyle yaşayan Erdem Şanlı ardından Avlu, Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz gibi dizilerde yükselişini sürdürmüştür. Yasak elma ve Son Yaz dizilerinde de yer alan yakışıklı oyuncu şimdilerde ise Tolgahan Sayışman'ın dizlerinden olan Limit adlı dizideki rol arkadaşıyla nişanlanmasıyla gündeme gelmiştir..

Kaynak: TV100 - OBJEKTİF PORT

İlgili Haberler