Tolga Sarıtaş’ın yeni dizisinde büyük abisini canlandıracak oyuncu

Ay Yapım'ın Show TV için çektiği "Baba" dizisi seyirciler tarafından merakla bekleniyor.

Tolga Sarıtaş’ın yeni dizisinde büyük abisini canlandıracak oyuncu
Yayınlanma Tarihi : 01 Ocak 2022 23:20

OBJEKTİF PORT - Dizi dünyasındaki başarılı dizileriyle dikkat çeken Ay Yapım yeni bir diziyle seyircileri derinden etkileyecek. Show TV için çekilecek yeni diziyle ilgili bilgiler de gelmeye başladı. Dizinin oyuncu seçimi sürerken hikayesi için tüm hazırlıklarsa tamamlandı.

Show TV ekranlarında yeni bir dizi yayınlanacak. Tolga Sarıtaş ve Haluk Bilginer bu dizide başrol oyuncusu.

Dizinin adı 'Baba'

Seyirciler tarafından merakla beklenen Baba dizisinin kadrosu da göz kamaştırıyor.

Birsen Altuntaş'ın aktardığına göre: Çağrı Bayrak’ın yönetip Ekin Atalar ile Gökhan Horzum’un yazdığı dizinin kadrosunda yer alan diğer isimler de tek tek ortaya çıkıyor.

Deniz Hamzaoğlu, Kadir Saruhanlı’nın (Tolga Sarıtaş) büyük abisi Yaşar’a hayat verecek.

Yeni yılın en çok merak edilen dizisi etkileyici bir aile dramasını ekrana taşıyacak.

Uçak kazasıyla yok olan bir aile ve o aileyle bağlarını kesen Emin Saruhanlı’nın dramatik öyküsü seyirciyi ekran başına toplayacak.

deniz-1.jpg

ÜÇ KURUŞ İLGİ GÖRMEDİ

Show TV ekranında yayınlanan Üç kuruş dizisi beklenen ilgiyi görmedi. Bu yüzden Show TV tüm umudunu 'Baba' dizisine bağlamış durumda.

Dizinin daha çok dram içerikli olması bekleniyor.

Dizinin kadrosuna oyuncu seçimi ise sürüyor.

BABA DİZİSİNE DAHİL OLAN DENİZ HAMZAOĞLU KİMDİR?

Deniz Hamzaoğlu (d. 24 Kasım 1979, İstanbul), Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, yönetmen, dramaturg, eğitmen.

1979 yılında oyuncu Hayati Hamzaoğlu'nun oğlu olarak İstanbul'da dünyaya geldi. İlk ve ortaöğrenimini Yalova'da tamamladı. Sırasıyla; Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi, İstanbul Üniversitesi Arkeoloji, Konya Selçuk Üniversitesi Radyo-Televizyon ve Sinema Bölümlerinde eğitim gördü.

Öğrenciliği sırasında müzik gruplarında gitar çaldı. 2002 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü kazandı, mezun olduktan sonra aynı üniversitede yüksek lisansını Rejisörlük Bölümünde tamamladı.

Konya Devlet Tiyatrosu, Antalya Devlet Tiyatrosu ve Antalya Şehir Tiyatrosu’nda oyuncu ve reji asistanı olarak görev aldı. Antalya Şehir Tiyatrosu'ndan ayrıldıktan sonra İstanbul'a yerleşti, birçok tiyatroda oyuncu, rejisör ve sanat yönetmeni olarak çalıştı.

Ulusal ve uluslararası festivallere yönetmen ve oyuncu olarak katıldı.

Konya Selçuk Üniversitesi, Adana Çukurova Üniversitesi Tiyatro Bölümlerinde ve eğitim kurumlarında oyunculuk, diksiyon, yönetmenlik dersleri ve seminerleri verdi. Hâlen çeşitli tiyatrolarda oyuncu ve yönetmen olarak görev almakta yanı sıra televizyon ve sinemada da çalışmalarını sürdürmektedir. Kaynak: Vikipedi