Teşkilat Dizisine Her Şeyi Alt Üst Edecek Bir Karakter Giriş Yapıyor

TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi yeni sezon için gün sayarken diziye her şeyi değiştirecek bir karakter giriş yapıyor..

Teşkilat Dizisine Her Şeyi Alt Üst Edecek Bir Karakter Giriş Yapıyor
Yayınlanma Tarihi : 21 Eylül 2021 22:55

2 Sezondur ekranda olan Teşkilat dizisi 3.sezon için gün sayıyor. 26 Eylül 2021 tarihinde Pazar akşamı ekranda olacak olan Teşkilat dizisine ünlü bir isim daha katılıyor.

Televizyon gazetesi tarafından duyurulan habere göre o isim Turgut Tunçalp'tan başkası değil..

Teşkilat'ın yeni sezonunda Canlandıracağı Halit Başkan karakteriyle dengeleri alt üst etmesi beklenen Turgut Tunçalp başarılı oyunculuğuyla dikkat çekiyor..

Gelen bilgilere göre ekibin yeni lideri olacak olan Halit başkan soğuk tavrı, profesyonelliği ve mükemmeliyetçi yapısı ile ekibi bir hayli zorlayacak..

İŞLER KARIŞIYOR

2447980-810x458.jpg

Öte yandan Halit Başkan karakterinin diziye dahil olmasıyla birlikte Gürkan Uygun'un canlandıracak olduğu Yıldırım karakterinin geçmişten gelen intikam arzusunu da depreştirecek..

Halit Başkan ve Yıldırım'ın savaşına şahit olacak olan seyirciler büyük gizemlerle karşı karşıya kalacak..

Teşkilat dizisinin kadrosuna katılan yeni oyuncuların sezona damga vurması bekleniyor. Sıra dışı hikaye ve aksiyon dolu sahneleriyle Teşkilat yeni sezona damga vuracak.. 26 Eylül Pazar akşamı TRT ekranlarında yeni sezonun ilk bölümü yayınlanacak...

Diziye yeni dahil olan Halit başkan yani Turgut Tunçalp kimdir?

45 yaşında olan Turgut Tunçalp, Türk tiyatro, sinema ve televizyon oyuncusudur. 12 Mayıs 1976 yılında doğan Turgut Tunçalp Adapazarı'nda doğmuştur.

Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinde oynayan Turgut Tunçalp şimdilerde TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisine dahil olmuştur.

Öte yandan Teşkilat dizisinden yeni bölüm fragmanı da geldi..

Kaynak: Televizyon Gazetesi - Objektif Port