Teşkilat Dizisinden Ayrılıklar! Başrol Oyuncusunun Eşi de konuştu

TRT1 Ekranlarında yayınlanan TV dizisi, Teşkilat yeni sezon için büyük bir heyecan yaşarken diziden de bazı ayrılık haberleri gelmeye başladı.

Teşkilat Dizisinden Ayrılıklar! Başrol Oyuncusunun Eşi de konuştu
Yayınlanma Tarihi : 06 Eylül 2021 17:09

Yayınlandığı 14 bölümle büyük bir reyting elde eden Teşkilat dizisi hızla yükselişini sürdürüyor. Dizinin gerek hikayesi gerekse güçlü kadrosu herkes tarafından çok beğenildi.

Bu durum rakip kanalların da hoşuna gitmedi. Hatta çok sayıda TV kanalı Teşkilat dizisinin yayınlandığı güne peş peşe iddiaları diziler ekrana getirmek için kolları sıvadılar.

Ancak buna rağmen Teşkilat dizisinin yükselişini durduramıyorlar. 15.bölümüyle yakında ekrana gelecek olan Teşkilat dizisinden ise bazı ayrılık haberleri gelmeye başladı.

Akşam'da yer alan habere göre dizinin Yönetmeni Hakan Kırvavaç diziden ayrıldı. Bazı haber sitelerinde başrol oyuncularından Mesut Akusta'nın da ayrıldığı öne sürülmüştü.

teskilat-dizisi-mesut-akusta-mete-karakteri.jpg

Beyin kanaması geçiren Mesut Akusta'nın tedavisi sürüyor. Eşi konuyla ilgili bir açıklama yaparak diziden ayrıldığı yönündeki haberleri yalanladı.

Eşi Şafak Özbir yaptığı açıklamada ünlü oyuncunun durumunun iyi olduğunu belirterek dinlenme sürecinin ardından yeniden çalışmaya başlayacağını açıkladı.

Mesut Akusta Teşkilat dizisinde 'Mesut' karakterine hayat veriyor.

Teşkilat önümüzdeki günlerden itibaren TRT ekranlarında yeniden yayınlanmaya devam edecek.